fbpx

Naujuosius tauragiškiai pasitiko su mažiau šiukšlių

Dalintis:

Įprastas vaizdas Naujųjų metų naktį – ant šaligatvių paliktos fejerverkų dėžės. Šiemet, Tauragės miesto seniūno Žilvino Majaus teigimu, jų gerokai mažiau, nei ankstesniais metais.

Keli didieji Lietuvos miestai šiemet kone paskutinę minutę paskelbė, kad fejerverkų nebus dėl tiršto rūko – esą vis tiek dangaus puošmenų nebus matyti. Dalis miestų šios pramogos atsisakė dėl taršos. Toks sprendimas nudžiugino ir ne vieną naminių gyvūnų savininką, mat keturkojai nemenkai išsigąsta sprogstančių fejerverkų, dažnai ir pasprunka.

Naujųjų metų naktį rūkas tvyrojo ir Tauragėje. Tauragės rajono savivaldybei jau prieš daugelį metų atsisakius naujametinių fejerverkų, gyventojai šios pramogos neišsižada. Danguje nors ir sunkiai matomos, pokšėjo pirotechninės šviesos. Deja, bet jau įprasta, kad ištuštintos fejerverkų dėžės taip ir lieka gatvėse, ant šaligatvių. Gausu dėžių Naujųjų naktį buvo J.Tumo-Vaižganto gatvėje, krūvelė mėtėsi palikta J.V.Kalvano parke. Atrodo, kažkas pasidžiaugė šviesomis ir ramiai patraukė namo, nesirūpindamas atliekomis.

– Dirbam ir mes, ir „Dunokai“, tvarkom. Buvo sutarta, kad ir šeštadienį aprinksim šiukšles. Tai centrinės vietos apeitos. Dar šiandien ryte pats važiavau eglutės pažiūrėti – ar visi žaisliukai savo vietose, – kalbėjo Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Pašnekovas dėstė manantis, kad fejerverkai pamažu išeina iš mados, nes pastebi, jog šaudoma mažiau, šiukšlių gatvėse taip pat po Naujųjų metų šventimo lieka ne tiek daug, kaip ankstesniais metais.

– Eglės žaisliukai nenuspardyti. Mūsų darbuotojai kol kas surinko 6 maišus. Prie Jūros pliažo galybė kebabų dėžių – kas pataikė į šiukšlinę, kam nelabai pavyko. Bet šiaip viskas gerai, – pasidžiaugė miesto šeimininkas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą