Naujutėlaičius suoliukus teks perdažyti

Dalintis:

Prie Zumpės pamažu kuriamame Kartų parke jau įrengtas apšvietimas, nutiesti takeliai ir žmonių patogumui sustatyti suoliukai. Tačiau nepraėjus nė metams jau visiškai prarado spalvą. Rangovas tikina netrukus suoliukus perdažysiąs.

Kartų parkas prie Zumpės tvenkinio džiugina miestiečius gražėjančia aplinka. Trinkelėmis išklotas takas, įrengtas apšvietimas net prietemoje skatina išeiti pasivaikščioti. Vyresni tauragiškiai suoliukų stygiumi taip pat neturėtų skųstis.

Tačiau būtent dėl suoliukų sulaukėme skaitytojų skundų – šie stovi dar nepilnus metus, o jau nusilupo dažai. Spalio mėnesį parke sumontuotų suoliukų sėdimosios vietos tikrai pakeitusios spalvą, lentos nusitrynusios. Iš pažiūros sunku ir patikėti, kad suoliukai stovi vos nepilną pusmetį.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius teigė jau informavęs apie situaciją rangovą – UAB „RRST“, mat kol kas dar jie atsakingi už atliktus darbus. Ir net juos užbaigus dar liks garantinis laikotarpis. Seniūno nuomone, nėra ko nerimauti.

– Dažai ten ne nusitrynė, o išbluko. Perdavėm subrangovui informaciją. Jie patys nesuprato, kaip taip atsitiko. Su šiukšliadėžėmis viskas gerai, nusitrynė tik suoliukai. Svarstoma, kad galėjo būti prasta dažų partija. Tačiau viskas bus sutvarkyta, suoliukus išmontuos ir perdažys, – užtikrino bendrovės RRST direktorius Raimundas Bauža.

Reklama: kokybiški dažai

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą