Nuo kulkų krito dar 4 šernai, daugiau Oko miške nebemedžios

Dalintis:

Jau antrą savaitgalį iš eilės Oko miške būriavosi medžiotojai. Šįkart per 4 varymus pavyko nušauti 4 šernus.

Tauragės mieste šeimininkauti įjunkę šernai išimties tvarka medžiojami kone miesto teritorijoje – Aplinkos apsaugos departamento specialiu leidimu medžiotojai renkasi Oko miško pakraščiuose, o varovai rikiuojasi prie pat daugiabučių namų, knyslius gindami gilyn į mišką.

– Ir vėl bandų neradom, pavyko sumedžioti 4 šernus: vieną didelį patiną, vieną paršavedę, vieną jauniklį ir dar vieną vidutinio dydžio patiną. Gal dalis šernų ir pasitraukė, nes radome pėdų prie geležinkelio, vedančių link Stragutės, – pasakojo medžiotojų būrelio „Kurtinys“ medžiotojas Donatas Pukelis. – Dabar kurį laiką Oko miške nemedžiosime, nebent sulauktume gyventojų nusiskundimų.

Medžioklėje ir vėl nukentėjo du šunys. Vieną jų teko operuoti. Dalyvavo 13 medžiotojų ir 9 varovai. Anot D.Pukelio, nebuvo leista papildyti medžiotojų sąrašo, todėl susirinko tie patys žmonės.

Medžiotojo teigimu, ne visi tauragiškiai į buvusias medžiokles prie pat miesto žiūrėjo teigimai.

– Nemalonu, kai iš daugiabučių laiptinės išlindę žmonės šaukia, ar mes esam neėdę, kad čia medžiojam. Mes turim kur medžioti ir kitu atveju čia tikrai nemedžiotume. Tik norime įsitikinti, kad darbas atliktas, – tvirtino pašnekovas.

Pasiteiravus apie vėl link Joniškės sodų pasukusias bandas, D.Pukelis buvo atviras – taip galėjo nutikti dėl nušautos paršavedės. Esą jos jaunikliai galėjo pasileisti link sodų teritorijos. Tačiau jie jau esantys pakankamai savarankiški.

Iš viso per dvi varymines medžiokles Oko miške pavyko sumedžioti 10 šernų. Tikimasi, kad tai padės išvyti iš miesto neprašytus svečius.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą