„Nuprausta“ Bažnyčių gatvė

Dalintis:

Tauragės Bažnyčių gatvės trinkelių švara pasirūpinta – pagal sutartį Tauragės įmonė „Švaros abėcėlė“ jas išvaduos nuo įsisenėjusios purvo ir dėmių. Dvi bažnyčias jungiančioje gatvėje išspręsta ir dar viena problema.

Paslaugų teikimo sutartį su UAB „Švaros abėcėlė“ gegužės 17 dieną sudarė Tauragės seniūnijos seniūnė Laura Mėlinavičienė, tuo metu pavadavusi Tauragės miesto seniūną. Šiai paslaugai skirta 7260 Eur, ji turi būti atlikta iki birželio 30 dienos.

Dvejus metus veikiančios bendrovės „Švaros abėcėlė“ įkūrėjas ir direktorius Gediminas Zaborskis, sutelkęs 34 švaros ir valymo specialistų komandą ir paslaugą teikiantis visoje Lietuvoje, „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad buvo suplanavęs sutartį įvykdyti dar iki Tauragės miesto šventės, tačiau darbai užsitęsė.

– Dar plauname Bažnyčių gatvę. Bandome atplauti, nes daug metų gatvė buvo neplauta, nuo pat trinkelių sudėjimo. Visos trinkelės buvo juodos. Per kiek laiko padarysim? Nežinau, kaip seksis. Jau turėjome būti padarę, bet ne viskas gaunasi, kaip norisi. Dirbam, stengiamės, tikėkimės pačio geriausio rezultato. O jis jau matosi. Stengiamės padaryti kaip įmanoma greičiau. Pagal mūsų planą turėjome būti gatvę nuplovę iki miesto šventės, – kalbėjo valymo įmonės vadovas.

Pasak G.Zaborskio, jo valymo įmonė stengiasi gražinti Tauragę, stengiasi, kad miestas būtų gražus. Verslininko nuomone, ir Tauragės miesto aikščių bei skverų trinkeles reikia plauti, o aikštė prie Martyno Mažvydo progimnazijos jau seniai prašosi išvaduojama nuo įsisenėjusio purvo. Bažnyčių gatvė – įmonei pirmas didelis objektas Tauragėje, iki tol jos darbuotojai valė tik privačius kiemus. Įmonės vadovas atviravo, jog visi nori, kad būtų išvalyta idealiai švariai, bet už pačią mažiausią kainą.

Tauragės miesto seniūnijos seniūnas Žilvinas Majus kalbėjo, kad žiūrės, kaip seksis nuplauti Bažnyčių gatvės trinkeles. Jei viskas pavyks puikiai, tuomet galbūt svarstys dėl kitų gatvių ar aikščių dangos valymo.

– Čia pradžia, pabandymas, žiūrėsim, kaip seksis, koks bus rezultatas. Bažnyčių gatvė niekada nebuvo plauta. Tikrai ten sudėtinga ir yra ką veikti. Po kelis metrus per dieną išvalo. Pradžia buvo labai sunki, kol įsibėgėjo. Šiandien jau plauna ties Vasario 16-osios gatve, – antradienį sakė seniūnas.

Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyrius pasirūpino, kad iškritusios trinkelės Bažnyčių gatvėje būtų pakeistos. Remonto darbai vyko dvi savaites.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą