Pagėgių meras pažadėjo – kelią sutvarkys

Dalintis:

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją kreipėsi Pagėgių savivaldybės Eistraviškių kaime gyvenantis Jonas Upartas. Po vykdytų melioracijos darbų jauna šeima pasijuto įkalinta – išmauroto kelio atkarpa tapo neįveikiama. Pagėgių savivaldybės meras patikino – problema bus išspręsta.

Jonas Upartas laiške redakcijai rašo: „Gyvename Pagėgių seniūnijos Eistraviškių kaime, auginame 3 mažamečius vaikus (sūnų ir dvi dukras). Sūnus lanko 1 klasę, o dukra – 6 klasę, abu mokosi Pagėgiuose. Viskas prasidėjo, kai firma „Kalibrus“, atlikdama melioracijos darbus ir valydama griovius, su sunkiąja technika stipriai sugadino kelią iki mūsų namų. Mes kreipėmės į Pagėgių savivaldybę, ji mums pasakė, kad dabar lyja, yra šlapia ir reikia laukti pavasario – tada žiūrės. Mums problema: o kaip vaikams į mokyklą?“

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, išgirdęs apie J.Uparto problemą, aiškinosi situaciją. Pasak jo, rangovas tvarkydamas pralaidas, sugadino kelią į šio gyventojo namus.

– Įmonė, kuri tvarkė, įpareigota sutvarkyti sugadintą vietą. Manau, kad be žvyro ar smėlio tikrai neapsieisim. Mes žinojome, praėjusią savaitę kaip tik apie šią vietą kalbėjome, kad yra bėdų. Bet labai lijo, iš tikrųjų negalėjome sutvarkyti, – kalbėjo meras. – Artimiausiu metu gal lietaus nebus, tai galės prie kelio dirbti. Man pažadėjo Žemės skyriaus vedėjas, kuris kalbėjo su rangovu, kad šią savaitę bus sutvarkyta. Aš dar pratęsiu terminą kelias dienas – kitos savaitės pradžioje kelias turi būti pravažiuojamas. Nežinau, su kuo Jonas Upartas savivaldybėje kalbėjosi – į mane jis nesikreipė.

Vaidas Bendaravičius teigia, kad rangovas privalo atstatyti išmaurotą kelią į pradinę būseną, o  pagerinti kelio būklės jis neprivalo. Jo nuomone, jei rangovas užveš smėlio ar žvyro ant išmauroto kelio atkarpos, tada bus geriau, nei buvo. Eistraviškių kaime darbus vykdė UAB „Kalibrus“, kuriai vadovauja Kęstas Komskis.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą