Paprašė finansinės paramos

Dalintis:

Šįryt į nuotolinį posėdį rinkosi Tauragės rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariai. Tarybai jie ketina teikti prašymą dėl vienkartinių pašalpų skyrimo nukentėjusiems nuo gaisrų Žygaičių seniūnijos gyventojams.

Socialinės paramos skyrimo komisija kreipėsi į tarybą, kad priimtų sprendimą skirti finansinę paramą dviem Žygaičių seniūnijos šeimoms, kurios nukentėjo nuo gaisro. Prašoma skirti po 500 eurų.

Kaip informavo Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė, žmonės patyrė nuostolių, tačiau pastatų atstatyti neketina, paramos prašo tik gaisravietei sutvarkyti, nuodeguliams nuvalyti. Daugiau lėšų jie neprašė. Vienas iš pareiškėjų nuo gaisro nukentėjo ir pernai, tuomet buvo skirta 380 eurų.

Už šį sprendimo projektą taryba balsuos gegužės 27 dieną. Tačiau Socialinės paramos skyriaus vedėja komitetą informavo, kad sprendimo projektą iki tarybos posėdžio gali tekti papildyti. Socialinės paramos skyrius sulaukė elektroninio laiško, kuriuo pranešama apie į bėdą Šveicarijoje patekusį tauragiškį. Jis ten važinėdavo dirbti, tačiau atsinaujino prieš dešimtį metų buvusi sveikatos problema. Dėl sveikatos būklės šį žmogų šeimai teks parsigabenti sraigtasparniu arba reanimobiliu ir išlaidos sudarytų apie 15 000 eurų. Pargabenti individualiu transportu nebegalima. Anot L.Rimkuvienės, kol kas dar daug neaiškumų – jokie dokumentai Socialinės paramos skyriui nėra pateikti, gauta tik pradinė informacija. Šeima pranešė, kad dėl finansinės paramos kreipėsi į visuomenę per socialinius tinklus ir jau surinko 4600 eurų.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą