fbpx

Parduodamos nebeveikiančios pirties patalpos

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė skelbia aukcione parduodanti buvusios miesto pirties patalpas J.Tumo-Vaižganto gatvėje. Pirtis ten seniai nebeveikia, o dušo paslaugas gyventojams teikia Tauragės Švč. Trejybės parapija.

Kol miesto pirtis veikė, ją eksploatavo Tauragės butų ūkis, tačiau prieš kelerius metus paskelbus konkursą dušo paslaugai teikti ši bendrovė jame nedalyvavo.

Kaip informavo Tauragės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė, dušo paslaugos šiuo metu teikiamos Tauragės Švč. Trejybės parapijos namų patalpose, Stoties g. 2. Šiomis paslaugomis naudojasi Tauragės rajono gyventojai, kurie dėl nepakankamų pajamų ar skurdo negali ar neturi galimybės pasirūpinti savo higiena, gyvena būstuose be patogumų arba neturi nuolatinės gyvenamosios vietos.

Tauragės rajono savivaldybė buvusias pirties patalpas J.Tumo-Vaižganto gatvėje įtraukė į aukcione parduodamo savivaldybės turto sąrašą. Savivaldybė informuoja, kad nuosavybės teise jai priklauso dalis pirmojo aukšto patalpų – 324 kv. m iš 1129 kv. m bendro ploto.

Savivaldybei priklausančių buvusių pirties patalpų elektroninis aukcionas vyks nuo vasario 20 d. 9 val. iki 24 d. 14 val. Registruotis į aukcioną galima dvi paras – vasario 17-ąją ir 18-ąją. Pradinė patalpų pardavimo kaina – 25 300 Eur. Aukciono dalyvis turės sumokėti 70 Eur registravimo mokestį ir 2530 Eur garantinį įnašą. Parduodamą turtą galima apžiūrėti susitarus iš anksto su savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyresniąja specialiste.

Visos kitos patalpos šiame dviejų aukštų pastate priklauso privačiam verslui. Anot verslininko Kęstučio Macnoriaus, šio pastato antrajame aukšte seniau veikė biliardo klubas, tačiau šiuo metu jokia veikla ten nebevykdoma. K.Macnorius ir pats turi planų įsigyti buvusias pirties patalpas.

– Esu suinteresuotas dalyvauti aukcione. Aplink viskas mūsų, ir žemė mūsų. Laukiau, kada tas bus, tai buvo tik laiko klausimas, nes visur aplink statiniai yra mūsų. Ta pastato dalis ir tebuvo likusi ne mūsų, – patikino verslininkas, tačiau neslėpė, kad apie aukcioną, kuris paskelbtas dar sausio 8-ąją, sužinojo iš „Tauragės kurjerio“.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą