Pareigūnai: žmonės vis dar nemoka tinkamai dėvėti kaukių

Dalintis:

Sugriežtinus karantiną policijos pareigūnai vis dažniau užsuka į šiuo laiku dirbančias prekybos vietas. Stebima, ar užtikrinamas saugus atstumas, ar ne per daug pirkėjų vienu metu įleidžiama. Prekybininkų nusižengimų nepastebėta, tačiau ne visi klientai susirūpinę savo saugumu.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai praėjusią savaitę su Tauragės rajono visuomenės sveikatos biuro specialistais lankėsi prekybos vietose, kurioms leista tęsti veiklą ir griežtesnio karantino metu. Stebima, ar atidžiai laikomasi taisyklių, užtikrinant pirkėjams nustatytą plotą ir saugų atstumą tarp žmonių.

– Per penkias dienas pažeidimų nebuvo nustatyta. Prekybos vietose laikomasi nustatytos tvarkos. Tačiau pareigūnai ne vieną pirkėją perspėjo dėl apsauginių kaukių dėvėjimo – vis dar ne visi jas išmoko tinkamai nešioti, – sakė komisariato atstovė Greta Kęsminaitė.

Prieš savaitę, antradienį, policijos pareigūnai kartu su sveikatos biuro specialistais patikrino penkias prekybos vietas. Trečiadienį aplankytos 7 parduotuvės, ketvirtadienį ir šeštadienį po tris, penktadienį – dvi.

Patikrinimus atlieka ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). Tauragės departamento teigimu, didelių pažeidimų nenustatyta. Tik vienoje parduotuvėje buvo netinkamai laikomasi atstumų ir apie tai informuota vedėja. Tauragės departamento specialistai tvirtina gavę nurodymus atlikti tikrinimus prekybos vietose piko metu, kai įprastai lankytojų srautas didžiausias. Vakar VMVT išplatintame pranešime spaudai akmuo mestas į didžiuosius prekybos centrus, kuriuose vangiai reguliuojami pirkėjų srautai ir pastebimi didžiausi susibūrimai.

Tauragės AVPK pareigūnai ir VMVT Tauragės departamento specialistai patikino, kad karantino metu artėjant didžiosioms metų šventėms patikrinimai bus ir toliau atliekami.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą