Pasigedo autobusų iš Tauragės į Pagramantį

Dalintis:

Dėl sugriežtinto karantino šalies autobusų parkams sumažinus maršrutų, gyventojams kyla nepatogumų, ypač kai reikia nuvažiuoti į medicinos įstaigas.

„Gyvenantiems Pagramantyje kyla problemų dėl nuvažiavimo pas gydytoją į Tauragę. Į Pagramantį yra autobusas 8 valandą, tačiau atgal iš Tauragės važiuoja 9.55 val. Kitas autobusas tik 14.40 val. Jei nespėji iki to, kuris važiuoja prieš dešimtą valandą, o dažniausiai, apsilankęs pas gydytojus ar jei reikia susilašinti lašinę procedūriniame, nespėji, kito autobuso turi laukti iki 14.40 val. Kur dėtis visą pusdienį? Anksčiau į tarpą važiuodavo autobusai iš Klaipėdos ir Plungės, kurie stodavo Pagramantyje, tačiau dabar tokių maršrutų nėra. Kiekvieną kartą mokėti už taksi per brangu. Ar taip visada ir bus?“ – klausia Juzefa Petraitienė.

Atsako Tauragės autobusų parko vadovas Rimantas Martinavičius:

Visu šimtu procentu maršrutų, nuimtų dėl karantino, nėra atnaujinęs nė vienas šalies autobusų parkas. Mes esame atnaujinę tik 30 procentų maršrutų. Klaipėda ir Plungė savo maršrutų neatnaujino, jie pas mus neatvažiuoja. Vilnius ir Kaunas gegužės 12-ąją planuoja atnaujinti panaikintus maršrutus.

Žmonės teisingai kelia klausimus, tačiau situacija tokia jau yra. Tik pasibaigus sugriežtintoms karantino sąlygoms arba panaikinus ekstremaliąją situaciją šalyje autobusų parkai maršrutus privalės atnaujinti per mėnesį arba visiškai kai kuriuos nutraukti. Tauragės autobusų parkas nebeatstatys maršrutų į Vilnių ir vieno maršruto į Kauną.

Žmonės patiria problemų, tačiau pastaruoju metu nusiskundimų sumažėję. Kai paleidome maršrutus į Klaipėdą ir Šiaulius, dalies žmonių poreikiai minimaliai patenkinami. Per Šilutę į Klaipėdą maršruto šiuo metu nėra, tai dėl šios krypties taip pat sulaukiame gyventojų skambučių.

Manau, kad be birželio didesnių pokyčių nebus. Vietinio maršruto į Pagramantį neturime, galbūt, kai bus sprendžiamas regionų plėtros klausimas, bus numatyti važiavimai tarp Šilalės ir Jurbarko.

Teikti prašymus ar pasiūlymus dėl maršrutų žmonės gali telefonu (8 446) 61 118  arba elektroniniu paštu info@tauragesautobusai.lt. Informacija teikiama telefonu (8 446) 61 114.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą