Patikrinimo postų nebelieka, pareigūnų dėmesys – saviizoliacijai

Dalintis:

Šiandien vykusiame Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje Tauragės komisariato atstovė pasidalino per praėjusią savaitę nuveiktais darbais. Pateiktais duomenimis, sustabdyta daugiau nei 5 tūkst. transporto priemonių.

Vyriausybės sprendimu judėjimas tarp savivaldybių atnaujintas tik nuo šiandien. Visą praėjusią savaitę policijos pareigūnai dar stabdė mobiliuose postuose transporto priemones, kai kuriuos vairuotojus priversdami apsigręžti. Kaip Ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) posėdyje sakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Margarita Kudijanova, per visą praėjusią savaitę pareigūnai sustabdė 5429 transporto priemones.

– 28 automobiliai buvo neišleisti iš Tauragės, 3 buvo neįleisti. Tikrinimų metu nustatyti 2 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Taip pat policijos pareigūnai tikrino saviizoliacijos laikymąsi. Atlikti 63 patikrinimai, kurių metu nebuvo nustatyta pažeidimų, – dėstė M.Kudijanova.

Kitų patikrinimų metu nustatyta 11 karantino sąlygų nesilaikymo atvejų. 5 atvejais nustatyta, kad vienoje patalpoje susirinkę daugiau nei vienos šeimos nariai. Trimis atvejais skirtingų šeimų nariai buvo sustabdytuose patikrinimui automobiliuose. Taip pat užfiksuoti du žmonės, atvykę į Tauragės rajoną iš kitų savivaldybių be būtinos ir neatidėliotinos priežasties. Nustatytas ir vienas žmogus, nedėvėjęs apsauginės veido kaukės, kai tai buvo privaloma.

M.Kudijanova vardijo, kad buvo atlikti ir 96 patikrinimai įmonėse.

Komisariato atstovė patvirtino, kad pareigūnų kontrolės postų nebelieka. Prioritetinėmis darbo sritimis lieka saviizoliacijos ir karantino sąlygų laikymasis.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą