Pavasariniai maršrutai atnaujinti gyventojų prašymu

Dalintis:

Tauragiškių prašymu autobusų parkas šiemet po žiemos anksčiau atnaujino maršrutus į kapines ir suplanavo daugiau maršrutų į Joniškės bei Bernotiškės sodus. Bendrovės vadovas Rimantas Martinavičius sako, kad gyventojai aktyviai teikia prašymus tiek dėl autobusų stotelių įrengimo, tiek dėl naujų maršrutų, nereaguojama tik į pavienius.  

Tauragės autobusų parko autobusai nuo vakar, balandžio 15 dienos, maršrutu Tauragė–Joniškės sodai–Bernotiškės sodai važinės dažniau. Pasak Tauragės autobusų parko vadovo Rimanto Martinavičiaus, gyventojų prašymu šiemet anksčiau po žiemos atnaujinami maršrutai į Dunokų ir Joniškės kapines.

– Gyventojai prašymus teikia įvairiais būdais – ir skambina, ir užsuka į dispečerinę arba parašo elektroninius laiškus. Turime ir aktyvų sodų bendrijos atstovą. Stengiamės į prašymus reaguoti. Tik į pavienius nereaguojame, nes turime užtikrinti keleivių skaičių. Kiekvienas maršrutas kainuoja. Kai jau matome, kad situacija gana brandi, ieškome būdų išpildyti prašymą, – sakė R.Martinavičius.

Pasak autobusų parko direktoriaus, šiuo metu sprendžiamas keleivių, važinėjančių Jovarų maršrutu, prašymas dėl sustojimo Stoties ar Laisvės gatvėje, prie parkelio. Buvo surinkta net 80 gyventojų parašų. Autobusų stotelė Stoties gatvėje yra buvusi, tačiau rekonstravus gatvę jos nebeliko.

– Šį prašymą turi svarstyti savivaldybės Saugaus eismo komisija. Prašiau, kad šis klausimas būtų greičiau išspręstas. Mums reikia ženklo, kad galėtume sustoti. Žalgirių mikrorajono gyventojai taip pat prašo maršruto iki J.Tumo-Vaižganto gatvės pabaigos. Svarstome projektą dėl šio maršruto, nes tai tankiai gyvenamas miesto mikrorajonas. J.Tumo-Vaižganto gatvės pabaigoje reikės įrengti autobusų sustojimo stotelę su apsisukimo aikštele, – planuoja Tauragės autobusų parko vadovas.

Autobusų stotelėse rudeniop atsiras elektroninės švieslentės. Daivos Žebelienės nuotrauka

Pasak R.Martinavičiaus, rugsėjo pradžioje turėtų pradėti veikti naujosios autobusų stotelės su elektroninėmis švieslentėmis, jų įrengimo darbai jau pradėti. Tikimasi, kad iki to laiko autobusų parkas gaus dar du elektrobusus.

– Kad tik vėl neužpultų negeri dalykai (kalbama apie koronavirusą, – red.) ir galėtume normaliai gyventi. Turėjome ramesnį laikotarpį, tačiau dabar vėl jaučiame suaktyvėjimą – važiuojančių vis daugėja. Kartais maršrutuose, kuriais įprastai važiuoja mažai keleivių, atsiranda netikėti srautai, tai net į autobusą netelpa, – pastebėjo Tauragės autobusų parko direktorius.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą