Pavojus kilo dėl atviro šulinio

Dalintis:

 

Tauragiškiai, gyvenantys J.Tumo-Vaižganto gatvės gale, nustebę – prie pat namo esantis šulinys liko be dangčio. Nesaugu visiems, tačiau niekas tuo nesusirūpina.

„Tauragės kurjeris“ sulaukė žinutės, informuojančios apie visai netoli daugiabučio namo esantį atvirą šulinį. Nesaugią atvirą vietą pastebėjusi moteris tvirtino, kad atviras šulinys niekam nerūpi.

– Pamačiau prieš savaitę ir dabar vėl eidama pro šalį mačiau, kad vis dar neuždengtas. Pavojinga, juk ir vaikai ten aplink žaidžia. Nėra šulinys gilus, bet vis tiek gali kilti nelaimė, – sakė tauragiškė.

Atviras šulinys yra J.Tumo-Vaižganto gatvėje prie pat įvažiavimo į 125 numeriu pažymėto namo kiemą. Pranešus „Tauragės vandenų“ direktoriui Eduardui Anuliui, šis patikino pasidomėsiąs situacija.

– Mūsų darbininkai po pranešimo uždėjo tvoreles. Ten gal sunkvežimis užvažiavo ir sutrupino dangtį. Matyti net vidun sukritusios dangčio dalys, – teigė E.Anulis.

Pavojingas šulinys po skaitytojų pranešimo uždengtas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Vėliau Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišauskas „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad tai jų žinioje esantis šulinys, kurį jau uždengė.

– Ačiū už informaciją. Gyventojai visada gali kreiptis į mus el. paštu info@tst.lt ir informuoti. Saugumas pirmoje vietoje. Jau uždengėme. Taip pat turime išsiaiškinti ar tas privažiavimas yra numatytas. Gali būti, kad statybos rangovui teiksime pranešimą dėl susidariusių nuostolių padengimo ir važiavimo vietos pakeitimo, – tvirtino A.Arcišauskas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą