Penktadienį su šauktiniais atsisveikinta be artimųjų palaikymo

Dalintis:

Tradiciškai pavasariui įsibėgėjant, balandžio 23-iąją, Kęstučio batalione atsisveikinta su nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariais, tarnavusiais čia devynis mėnesius. Tai jau šeštoji karių laida po privalomosios karo tarnybos atnaujinimo.

Sausumos pajėgų Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas penktadienį atsisveikino su išskirtinę privalomąją karo tarnybą baigiančiais šauktiniais – jie devynis mėnesius tarnavo tvyrant pandemijai šalyje.

„Kęstučio batalionas buvo vienas iš pirmųjų susidūręs akis į akį su grėsmingu virusu, tačiau bendromis pastangomis, bendru darbu ir supratingumu įveikėme visas negandas. Kariai, nuoširdžiai dėkoju jums už supratingumą, Jūsų artimiesiems už nuolatinį rūpestį jumis ir palaikymą bei sėkmingai įvykdytą pareigą Tėvynei“, – kariams kalbėjo Kęstučio bataliono vadas pulkininkas leitenantas Vytis Andreika.

Kęstučio bataliono nuotrauka

Iškilmingos rikiuotės metu, šiemet nedalyvaujant karių artimiesiems, jauniesiems kariams buvo suteikti aukštesnieji kariniai laipsniai, įteiktos vardinės dovanos. Taip pat už dorai ir patriotiškai išauklėtus vaikus pagerbti pavyzdingai tarnybą atlikusių karių tėvai. Padėkos raštai įteikti Virginijai ir Kęstučiui Časams, Irenai ir Remigijui Steponaičiams, Jūratei ir Mariui Kažukauskams, Olgai Šavareiko ir Edvard Ševčenkai bei globėjams Mildai ir Karoliui Kazlauskams.

Kęstučio batalionas informuoja, kad pernai rugpjūtį „Tėvynės labui“ prisiekė 460 karių, o tarnybą sėkmingai užbaigė 430. Daugiau nei 200 karių tarnauti ryžosi savo noru, o 70 kęstutėnų apsisprendė tęsti kario kelią.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą