Perka automobilį gaisrininkams

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė skelbė viešųjų pirkimų konkursą gaisriniam automobiliui pirkti. Konkursui įvykus ir įsigijus naują automobilį, ne senesnis nei 2004 metų gamybos gaisrų gesinimo automobilis atiteks Kęsčių komandai.

Už kiek mažiau nei 100 tūkstančių eurų tikimasi nupirkti ne senesnį nei 20 metų senumo gaisrinį automobilį, kuris būtų nuvažiavęs ne daugiau kaip 25 000 kilometrų. Automobilis turi būti su mechanine pavarų dėže, varomas dyzelinu, ne mažesniu nei 180 kW, 6500 kub. cm varikliu. Automobilio vandens cisternoje turi tilpti ne mažiau kaip 2800 litrai vandens, o sumontuotas gaisrinis siurblys turi būti išdirbęs ne daugiau nei 100 valandų.

Vos paskelbus konkursą Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos vadovas Aretas Ežerskis pasakojo, kad pavykus nupirkti gaisrinį automobilį, kita reikiama įranga bus sukomplektuota iš seno 50 metų tarnaujančio gaisrinio automobilio. Nupirkus naująjį automobilį, Priešgaisrinės tarnybos parke bus šeši nuolat naudojami gaisriniai automobiliai ir vienas rezervinis.

– Naujas automobilis bus skirtas Kęsčių ugniagesių komandai. Šioje komandoje ir Dauglaukio komandoje dar dirba 1974 ir 1975 metų automobiliai, – informavo A.Ežerskis. – Nėra lengva nupirkti gaisrinį automobilį, o dar 2004 metų. Kitos savivaldybės taip pat neturi labai gerai atnaujintų automobilių parkų.

2022-aisiais gaisrinis automobilis nupirktas Skaudvilės, o pernai – Sungailiškių ugniagesių komandoms.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Pazarninkas on

    Pirks nauja 20 metu senumo cirkas be pinigų va čia tai Europos sajunga

Palikite komentarą