fbpx

Policija atsiskaitė už 2019 metus: daugiausiai – smurto atvejų

Dalintis:

Penktadienį į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pasiklausyti komisariato vadovo Mariaus Draudvilos metinės ataskaitos atvyko generalinis komisaras Renatas Požėla. Pristačius praėjusių metų rezultatus, generalinis komisaras užsiminė apie dar vieną policijos pertvarką.

Daugiausiai iš visų nusikaltimų pernai Tauragėje fiksuota smurto artimoje aplinkoje atvejų. Kiek mažiau už smurto protrūkius registruota vagysčių. Trečioje vietoje – vairavimas išgėrus, kai girtumas viršija 1,5 prom. M.Draudvila pabrėžė, kad sugriežtintos bausmės nelabai drausmina vairuotojus. Nors už šią nusikalstamąją veiką konfiskuojamas automobilis, skiriama bauda, laikinai atimama teisė vairuoti, tie patys asmenys vis tiek ryžtasi dar kartą sėsti prie vairo girti.

Pristatyti sėkmingi ikiteisminiai tyrimai, sulaukę didžiulio susidomėjimo. Paminėta prostitucijos tinklo byla, kuri tirta bendradarbiaujant su kitais Lietuvos komisariatais ir Ispanijos pareigūnais. Taip pat tyrimas dėl mėsos perdirbimo įmonės veiklos, kai kratų metu buvo rasta ne tik buhalterinių pažeidimų, bet ir narkotinių medžiagų.

M.Draudvila atviras – nedžiuginanti situacija ir keliuose. Įskaitinių eismo įvykių daugėja. Avarijose pernai žuvo daugiau žmonių. Todėl, komisariato viršininko tvirtinimu, didelio visuomenės susidomėjimo sulaukę trikojai greičio matuokliai eismo saugumui turėtų ypač pasitarnauti. Neliko pamirštos ir neapšviestos pėsčiųjų perėjos.

Generalinis komisaras salėje susirinkusiems pareigūnams pranešė, kad pradėti pokyčiai centrinėje policijos įstaigoje, aiškino, kad specializuotose policijos įstaigose dirba per daug žmonių.

– Prižadu, kad kai bus projektai, stovėsime prie šios lentos ir pristatysime juos. Tik tada priimsime sprendimus, nestumsime jų buldozeriu, – mįslingai kalbėjo R.Požėla.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą