Pradedama turgelio renovacija

Dalintis:

Kitą savaitę pradedama prekyvietės Dariaus ir Girėno gatvėje renovacija. Remonto darbai tęsis 8 mėnesius, už juos savivaldybė sumokės kone 300 tūkst. Eur. Šalia turgelio planuojama įrengti dvi automobilių stovėjimo aikšteles.

Trečiadienį Tauragės savivaldybė paskelbė, kad su UAB „Šilalės statyba“ pasirašė sutartį dėl turgelio atnaujinimo. Už 274 242 Eur bendrovė įsipareigojo įrengti naujas vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų, elektros požemines komunikacijas, pakeisti turgelio dangą ir įrengti naują apšvietimą, pastatyti stogines ir kioskus. Darbai turi būti atlikti iki 2022 m. gegužės, iš viso bus sutvarkytas 2400 kv. m plotas.

Dunokų turgelis. Reginos Genienės nuotrauka

Pasak UAB „Dunokai“, administravusios prekyvietę, direktoriaus Ediko Aleksos, pasirūpinta, kad prekeiviai išsikraustytų iš turgelio. Tolimesne projekto įgyvendinimo eiga „Dunokai“ nebesidomi, kadangi rugsėjo 30 d. baigė galioti su savivaldybe sudaryta sutartis.

– Prieš mėnesį visus prekeivius informavome, kad jie išsikraustytų iki rugsėjo 30 d. Rinkome duomenis, kas patys išsiveš kioskelius, kas juos paliks sunaikinti rangovams. Nutrūkus sutarčiai su savivaldybe, mes turgeliu nebesirūpiname, ten rangovas pradės statybos darbus, – kalbėjo „Dunokų“ direktorius. – Didesnių ir mažesnių kioskelių buvo apie 30, jų daugiau nei pusę savininkai paliks.

Artimiausiu metu savivaldybė planuoja pasirašyti sutartį dėl dviejų automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo prie turgelio ir jų apšvietimo: vienoje bus 10 vietų parkavimui, kitoje – 13.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą