Prasidėjo ligoninės vadovo atranka

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės deleguoti atstovai ir Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai įvykdė pirmąją kandidatų į Tauragės ligoninės direktoriaus vietą atranką.

Rugsėjį baigėsi buvusio Tauragės ligoninės direktoriaus Liutauro Indriuškos pirmoji kadencija ir netrukus buvo paskelbtas konkursas į šią atsakingą ir itin gerai apmokamą darbo vietą. Oficialiai skelbta, kad naujasis ligoninės vadovas uždirbs 7850 eurų iki mokesčių. Nors „Tauragės kurjeriui“ L.Indriuška nepatvirtino ketinimų konkurse į direktoriaus vietą dalyvauti dar kartą, jis yra vienas iš penkių kandidatų, kurie pateikė dokumentus ir dalyvauja atrankos procese. Kas kiti keturi pretendentai, savivaldybė neatskleidžia, jų nežino ir Tauragės ligoninės kolektyvas. Iki šiol į ligoninės administraciją informacijos, kokia padėtis gydymo įstaigoje, kokie teisės aktai įsigaliojo naujai ir kokie įstaigos ateities planai, domėjosi vienintelis kandidatas – L.Indriuška.

– Skeptiškai vertinu konkurso dalyvius, kurie pristatys komisijai ateities darbų planus visiškai nesusipažinę su situacija gydymo įstaigoje. Į mus paskelbus konkursą kreipėsi tik L.Indriuška, – paklaustas, ar buvo kas domėjosi padėtimi Tauragės ligoninėje, sakė laikinai jai vadovaujantis Danas Masiulionis.

Įvyko tik pirmasis atrankos etapas. Vėliau atrinkti pretendentai dar bus kviečiami į pokalbį su rajono vadovais.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą