Prie daugiabučių daugės vietų automobiliams

Dalintis:

Per dvejus metus už daugiau nei pusę milijono eurų savivaldybės samdoma įmonė sutvarkys automobilių stovėjimo aikšteles prie 5 miesto daugiabučių. Taip tikimasi išspręsti automobilių savininkų problemą, kai po darbo jie priversti palikti mašinas ant kadaise buvusios žaliosios vejos arba gretimose gatvėse.

Automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo, lietaus nuotekų surinkimo ir apšvietimo tinklų tiesimo darbus konkursą laimėjusi įmonė RRST planuoja pradėti jau rugsėjį. Skelbiama, kad pirmiausia bus dirbama prie Miško gatvės 4 ir 5 namų, J.Tumo-Vaižganto gatvės 132 ir 134 namų ir Dainavos gatvėje 9. Pabaigus darbus padaugės vietų automobiliams, bus įrengtas apšvietimas, pakeista aikštelių danga, sutvarkyti šaligatviai. Numatyti patogumai ir elektromobilių turėtojams – bus įrengtos jų įkrovimo stotelės. Skaičiuojama, kad atlikus darbus bus įrengtos 184 automobilių stovėjimo vietos.

Socialiniuose tinkluose paskelbus apie gyventojų laukiančias naujoves, sujudo ir kiti miesto gyventojai. Rima pranešė, kad automobilių stovėjimo aikštelių labai trūksta ir M.Mažvydo gatvėje. „O Martyno Mažvydo gatvės gale, prie daugiabučių namų, pažymėtų nr. 46, 47, 47a, kada bus įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės ir kiemai sutvarkyti? Dabar mašinos tiesiog važiuoja ant pėsčiųjų tako, neina praeiti su mažais vaikais, turime saugoti, kad neužvažiuotų“, – savivaldos atstovus informavo tauragiškė. Gina pranešė, kad maža ir nesutvarkyta aikštelė yra prie Dainavos g. 3 namo, Birutės g. 36 namo gyventojai sako, kad daugiabutyje yra 40 butų, o automobilių aikštelėje telpa tik 17 mašinų. „J.Tumo-Vaižganto g. 120 buvo prašyta, kad šio ir aplinkinių namų aikšteles padidintų, nes mašinų nėra kur statyti, sakė, atsižvelgs, matomai, užmiršo“, – komentuoja socialiniame tinkle vardu KlaiDas pasivadinęs tauragiškis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą