Prisiprašė: internetu problemos plūste plūsta

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybei antradienį vos paskelbus apie galimybę registruoti Tauragės mieste kylančias problemas, skundai pasipylė it iš gausybės rago. Gyventojams svarbiausios gatvių apšvietimo ir eismo problemos.

Antradienį pranešta, kad nuo šiol yra galimybė patogiai bet kuriuo paros metu savivaldybei pranešti apie nesklandumus Tauragės mieste. Prisijungus prie Vilniaus savivaldybės vystyto internetinio portalo www.tvarkaumiesta.lt ar parsisiuntus programėlę „Tvarkau miestą“, pasirinkus savo savivaldybę, atsakingiems specialistams greitai galima nusiųsti ne tik problemos aprašymą, bet ir prisegti nuotrauką, o vėliau stebėti problemos sprendimo eigą. Galima ir matyti, kokias problemas pateikia kiti gyventojai.

– Tauragės rajono savivaldybė ir seniūnijos sulaukia iš gyventojų laiškų ir skambučių dėl kelių ir statinių priežiūros, gatvių apšvietimo, aplinkos tvarkymo, švaros ir kitų panašių problemų. Kad būtų sudarytos sąlygos sklandžiam abipusiam bendradarbiavimui, Tauragės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų iniciatyva įgyvendintas projektas „Tvarkau Tauragę“. Tikimės, kad tokia sistema padės efektyviau identifikuoti rajono problemas ir jas pašalinti, – sakė savivaldybės atstovas Kasparas Bertašius.

Šiame portale problemas registruoja jau 9 miestai: Vilnius, Alytus, Panevėžys, Šiauliai, Kazlų Rūda, Marijampolė, Visaginas, Palanga ir Tauragė.

Vos paviešinus apie prisijungimą prie projekto, atsirado du pirmieji tauragiškių skundai. Suskubta pranešti apie neveikiantį gatvės apšvietimą Kosmonautų gatvėje ir siūloma pašalinti išardytų telefono būdelių likusius pamatus. Trečiadienį skundų plūstelėjo dar daugiau. Žmonės susirūpino tvinstančiomis gatvėmis ir įėjimais į namus, svarbūs ir eismo klausimai – automobilių prekeivių užstatomos stovėjimo aikštelės, greičio mėgėjai. Pasak portalo tvarkaumiesta.lt, visi skundai jau nagrinėjami.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą