Progreso gatvėje – duobės, seniūnija žada padėti

Dalintis:

Tauragės mieste žvyruotų gatvių daugybė, gyventojų nepasitenkinimas dėl to suprantamas. Šįkart kantrybė trūko Progreso gatvės gyventojams – palijus ten tyvuliuoja neišbrendamos balos, kuriomis bristi turi į Jovarų pagrindinę mokyklą einantys vaikai. Žmonės priekaištauja greiderio vairuotojui, tik ar jis kaltas?

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją atskubėjęs Progreso gatvėje gyvenantis Linas Tvaska rodė nuotraukas, kuriose užfiksavo, kaip atrodo gatvė baigus ją lyginti greideriu ir palijus.

– Vasarą trys didelės ir gilios duobės buvo sausos, tai kentėjome. Palijus jos prisipildo vandens, rudenį dar dažniau lis, kaip vaikai eis į Jovarų mokyklą? – kalbėjo Linas. – Niekaip neužlygina tų duobių, prašiau greiderio vairuotojo padaryti, kad jų neliktų, kad jis nuo gatvės centro žemę paskleistų į kraštus. Jis šyptelėjo ir kažką atsakė, tik dėl variklio gausmo neišgirdau ką. Maniau, kad suprato mane, tačiau lygindamas gatvę pro duobes pravažiavo.

Pasak UAB „Dunokai“ direktorės Gintarės Rakauskienės, dažniausiai duobės gatvėse neužlyginamos, kai trūksta gatvės pagrindo – žvyro. Įmonė žvyravimo ir skaldavimo paslaugos Tauragės rajone neteikia, miesto seniūnija iš jų perka tik esamo pagrindo lyginimo paslaugą.

– Šiai gatvei reikia papildomo pagrindo, dėl to žmonės turėtų kreiptis į seniūniją. Seniūnas tikrai yra gavęs daugiau tokių prašymų, kad gatvės pagrindui trūksta medžiagų ir jų reikia daugiau užvežti, kad galėtų susiformuoti geresnis pagrindas, – kalbėjo įmonės vadovė. – Mūsų greideristas neparvilks iš kitur tų žemių, aš abejoju, ar to žvyro yra ten iš viso likę. Jei ims žvyro iš kitos gatvės vietos, tai kitur liks duobė. Tauragėje gatvių žvyravimo poreikis didelis, seniūnijos biudžetas turbūt tiek neneša, kad būtų galima visas gatves pažvyruoti. Jei per eilę metų susiformuoja duobė, nieko be žvyravimo nepadarysi.

Pasak Tauragės miesto seniūno Žilvino Majaus, miesto gatves seniūnija žvyruoja tris kartus per metus: pavasarį, vasaros viduryje ir rudenį. Pasak seniūno, dažniausios probleminės vietos – prie įvažiavimų į kiemus. Dėl žvyravimo miesto seniūnija sutartį sudarė su bendrove „Agrotechnika“.

– Žvyruojame, lėšų turime, kiek reikia – šimtu procentų įgyvendiname. Na taip, toj vietoj nebuvo su kuo, juk viduryje gatvės nepadarys duobės. Į mano sąrašus Progreso gatvė įrašyta. Kai bus rugsėjo mėnesį atliekamas žvyravimas, užpilsime, – pažadėjo seniūnas. – Mieste jau žvyravome 15 vietų, rudens sezonui turiu pasižymėjęs apie 10 gatvių, susižymiu net namus, prie kurių tikrai probleminės vietos. Be to, mieste daug siaurų gatvelių – Aušros, Šiaurės, ten technikai sunku pravažiuoti. Tegul gyventojai kreipiasi į seniūniją kilus problemai – dar nė vienam neatsakėme, kad žvyro trūksta.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą