Sankryža su viena perėja – kaip kirsti gatvę?

Dalintis:

Tauragėje vis dar nemažai problemų gatvėse ir keliuose, kurias bando spręsti Saugaus eismo komisijos nariai. Į laikraščio redakciją kreipęsi skaitytojai neslepia nuostabos viena netoli centro esančia sankryža, kurią kirsti – pavojinga.

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją kreipęsis skaitytojas neslėpė nuostabos Vytauto ir T.Ivanausko gatvių sankryža. Tauragiškio Vaido S. teigimu, sankryža pavojinga pėstiesiems, nes ne visi vairuotojai geranoriškai praleidžia einančius per gatvę.

– Toje sankryžoje labai sudėtinga pereiti gatvę – tai pagal Kelių eismo taisykles tiesiog neįmanoma. Pėsčiųjų perėja yra tik vienoje vietoje. Tai pareinant nuo miesto centro kirsti T.Ivanausko gatvės, išeitų, negalima? Mano dukra ten neseniai ėjo ir jos vos nepartrenkė. Vairuotojas sustojęs dar necenzūriniais žodžiais aprėkė, kad ne per perėją eina. Tik kur rasti tą perėją ten? – stebėjosi Vaidas S.

Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijai vadovauja vicemerė Virginija Eičienė. Ji patikino, kad dėl minimos sankryžos anksčiau kreipimųsi nebuvo gauta. Kad vieta pavojinga, taip pat signalų nebūta. Tačiau ji patikino, kad pasidomės sankryža ir situacija bus nagrinėjama Saugaus eismo komisijoje, kurioje apsvarstys galimybes perėjai įrengti.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą