fbpx

Savaitės įvykių apžvalga

Dalintis:

Šią savaitę Tauragėje gimė 9 kūdikiai: 5 berniukai ir 4 mergaitės. Naujagimių mamoms – nuo 24 iki 32 metų. 1 moteris mama tapo pirmą, 7 – antrą, 1 – ketvirtą kartą. 2 savaitės kūdikiai liko augti Tauragėje, 4 išvažiavo į Šilalę, po 1 – į Šilutę ir Klaipėdą.

Tauragės civilinės metrikacijos skyriuje įregistruoti 9 naujagimiai, visi jie gimė Lietuvoje. Mažyliams suteikti Adelės, Arono, Jorio, Godos, Dangirdo, Enrikos, Igno, Emos ir Patricijos vardai.

SUSITUOKĖ, IŠSISKYRĖ

Tauragės CMS santuokų neužregistruota.

Užregistruota 1 ištuoka. Pora santuokoje gyveno 16 metų.

VESTUVĖS

Balandžio 24 d.: 14.00 val. – Liveta Paulauskaitė ir Jonas Butkus.

Balandžio 25 d.: 14.30 val. – Arūnė Jocaitė ir Remigijus Midvikis; 14.45 val. – Inga Balčinienė ir Gediminas Jancevičius. 

LAIDOTUVĖS

Tauragės rajone įregistruotos 8 mirtys: 3 moterų ir 5 vyrų. Vyriausias mirusysis buvo gimęs 1928 m., jauniausias – 1975 m.

NUSIKALTIMAI IR NELAIMĖS 

Šią savaitę Tauragėje pradėta 12 ikiteisminių tyrimų.

Primušė. Balandžio 17-osios vakarą, apie 23 val., Juodpetrių k. nenustatyti asmenys primušė 35-erių metų (suteikus medicinos pagalbą gydomas ambulatoriškai) ir 34-erių (dėl sužalojimų paguldytas į Klaipėdos ligoninę) vyrus.

Balandžio 18-osios vakarą, apie 21 val., namuose Tauragėje, P.Šemetos g., neblaivus (0,73 prom.) 67-erių metų vyras primušė 68-erių moterį. Smurtautojas sulaikytas.

Balandžio 22-osios vakarą, apie 20.30 val., namuose Adakavo k. neblaivus (1,60 prom.) 50-metis primušė 86-erių metų moterį. Smurtautojas sulaikytas.

Pavogė. Balandžio 17 d., apie 15 val., buvo įsilaužta į butą Tauragėje, Vytauto g., ir pavogti televizorius „Phillips“ bei kambarinė televizoriaus antena. Vogti daiktai rasti pas neblaivų (2,21 prom.) 32-ejų metų įtariamąjį, jis sulaikytas.

Balandžio 18-osios rytą, apie 10 val., išėmus lango stiklą buvo patekta į sodo namelį Joniškės k. ir pavogti krosnies metalinis dangtis, senoviškas radijas-patefonas, elektrinis virdulys bei sugadintas šviestuvas. Nuostolis – 69 eurai.

Balandžio 21-osios rytą, apie 9 val., iš nerakinto ūkinio pastato Kavadonių k. dingo veršelis. Nuostolis – 200 eurų.

Girtas vairuotojas. Balandžio 18-osios vakarą, apie 20 val., Skaudvilėje patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Renault Kangoo“, kurį vairavo neblaivus (2,41 prom.) 50-metis.

Suniokojo. Balandžio 17-osios vakarą, apie 19 val., buvo pastebėta, kad sodo namelyje Joniškės k. buvo išdaužyti langai ir viduje sulaužyti baldai. Nuostolis tikslinamas.

Balandžio 19-osios naktį, apie 4 val., buvo įsibrauta į butą Tauragėje, Vytauto g., ir apgadintos durys. Nuostolis tikslinamas.

Tą pačią naktį Taurų k. buvo bandyta pavogti automobilį „VW Passat“ išdaužiant jo priekinį kairės pusės langą ir išplėšiant užvedimo spynelės laidus. Nuostolis – 100 eurų.

Grasino. Balandžio 19 d. 28-erių moteris pranešė, kad jai grasina 27-erių vyras.

Narkotikai. Balandžio 22 d., apie 14 val., Tauragėje, Gedimino g., 22-ejų metų jaunuoliui priklausančioje piniginėje rastas folijos lankstinukas su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga – amfetaminu.

GELBĖJIMO DARBAI

Balandžio 19-osios naktį, apie 2.30 val., ugniagesiams pranešta apie gaisrą Skaudvilėje, Laisvės g. – degė malkinė. Žmonės ugnį spėjo numalšinti iki atvykstant ugniagesiams. Įtariamas padegimas.

Balandžio 19 d., 10.45 val., Skaudvilės sen. Vilnalių k., atviroje teritorijoje, rasta 30 sprogmenų. Atvykus išminuotojams, išsiaiškinta, kad vykdant kasinėjimo darbus buvo atkastas vokiškas konteineris su 232 bombomis. Viena SD-1 tipo bomba su sprogdikliu buvo neutralizuota vietoje. Kiti sprogmenys sunaikinti Viešvilės poligone.

Balandžio 21 d., apie 17.30 val., Gaurės sen. Pypalių k. laukuose rastas sprogmuo. Išminuotojai Antrojo pasaulinio karo laikų 150 mm artilerinį sviedinį be sprogdiklio išsivežė sunaikinti.

Per savaitę ugniagesiai 7 kartus vyko gesinti degančios žolės – išdegė apie 410 arų pievų.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą