fbpx

Savo bendruomenės nariams prisiuvo kaukių

Dalintis:

Dacijonų kaimo bendruomenės savanoriai per 4 dienas pasiuvo 400 apsaugos kaukių ir jas, laikydamiesi saugos reikalavimų, išdalijo kaimo bendruomenės nariams. Kaukėms siūti sunaudota 20 metrų medvilninio audinio.

Dacijonų kaimo bendruomenės pirmininkė Andžela Jakienė sakė, kad bendruomenė turi grupę viename socialinių tinklų, joje aktyviai bendrauja, susirašinėja. A.Jakienė pasidžiaugė, kad operatyviai pavyko priimti sprendimą, įsigyti audinio kaukėms siūti ir atlikti darbą. Gauti kontaktus dėl kaukėms tinkamo audinio bendruomenei padėjo vandeniui atsparios aprangos gamintojos, Tauragės industriniame parke veikiančios bendrovės „Elka Rainwear“ direktorė Rima Zėringienė. Taigi medvilninio audinio bendruomenė įsigijo iš Mosėdyje veikiančios įmonės „Mittet“.

– Dešimt savanorių pasiskirstėme darbus ir per 4 dienas labai reikalingos apsaugos priemonės buvo pasiūtos. Siuvo keturios moterys, kurios turi audinio kraštų apmėtymo mašinas, vadinamuosius „overlokus“. Daugkartinės medvilninės kaukės išdalytos laikantis saugumo rekomendacijų, kad nebūtų artimų kontaktų. Kai kuriems Dacijonų, Grineidžių, Baltramiejiškių, Ližių ir kitų aplinkinių kaimų sodybų gyventojams supakuotos kaukės buvo įmestos į pašto dėžutes. Kaukių užteko visiems bendruomenės nariams. Tik mažiems vaikams nesiuvome, – kalbėjo A.Jakienė.

Už neatlygintinus darbus bendruomenė dėkinga Mindaugui ir Ugnei Piečiams, Birutei Vaivadienei, Dinarai Mažutienei, Ramutei Dumašienei, Eurikai Simanavičienei, Daivai Vaitkienei, Linai Rimkutei-Sturonienei, Rasai Didorienei.

– Tikimės, kad koronaviruso grėsmės akivaizdoje padėsime gyventojams apsisaugoti ir sumažinti riziką susirgti, – visiems linkėdama sveikatos, pokalbį baigė bendruomenės pirmininkė.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą