Seniūnija laukia siūlymų dėl fontano melodijų

Dalintis:

Atgimimo aikštėje esantis spalvotas fontanas jau išjungtas – ruošiamas žiemai. Seniūnas tikisi gauti pasiūlymų iš gyventojų dėl naujų melodijų.

Tauragės centre esančioje Atgimimo aikštėje fontanas išjungtas praėjusią savaitę. Nors stipresnių šalnų dar nebuvo, jis jau ruošiamas žiemos sezonui – iš rezervuaro išleistas vanduo, iškviesta fontaną prižiūrinti įmonė, kuri patikrins įrangą ir uždengs purkštukus, kad pavasarį spalvotos srovės ir vėl džiugintų gyventojus.

– Fontanas įjungiamas ir išjungiamas atsižvelgiant į oro sąlygas. Rezervuare telpa apie 10 kub. m vandens, kurį jau išleidome. Šiemet didesnių nesklandumų nebuvo, tik nedideli gedimai – kažkas nulūžo, kažkur pratrūko ir tiek, – džiaugėsi Tauragės miesto seniūnijos mentorius Virginijus Žilius.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus pridūrė, kad seniūnijos darbuotojai nuėmė ir lauke kabančias garso kolonėles, tikintis, kad jos ilgiau tarnaus, jei žiemą bus saugomos patalpose.

– Labai laukiame pasiūlymų dėl fontano melodijų kitiems metams. Gal užteks pinigų ir galėsime užprogramuoti kitus kūrinius, – sakė Ž.Majus.

Šiemet fontanas šoko pagal penkias skirtingas melodijas, o karštomis dienomis būdavę ne tik žiūrovų – vaikai drąsiai turškėsi po spalvingomis srovėmis. Pirmą kartą atnaujintas fontanas įjungtas 2019 pavasarį Tauragės miesto šventės metu. Fontaną sudaro 16 purkštukų su LED žibintais, o srovės kyla net į 3 m aukštį. Šis traukos objektas rajono biudžetui atsiėjo daugiau nei 175 tūkst. eurų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą