Šilalės gatvė nušvis iki Papušynės kapinių

Dalintis:

Savivaldybė suplanavo dar šiemet įrengti apšvietimą iki Šilalės gatvės pabaigos – jau paskelbtas viešasis konkursas, pasiūlymus įmonės gali teikti iki šios dienos. Projektui įgyvendinti numatyta 175 400 Eur.

Gatvių apšvietimas Šilalės gatvėje įrengtas nuo autobusų stoties iki Žaliosios gatvės, kur baigiasi Tauragės miesto riba. Suplanuota apšviesti likusią Šilalės gatvės dalį, kuri priklauso Mažonų seniūnijai, Papušynės kaimui. Numatyta apšviesti truputį ilgesnė nei 2 kilometrų atkarpa prasideda nuo Žaliosios gatvės ir tęsiasi iki Papušynės kapinių.

– Apšvietimas tęsis pagal pėsčiųjų taką. Įrengiami stulpai bus ne gelžbetoniniai, o šiuolaikiniai – cinkuoti metaliniai, – sakė savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Faustas Sragauskas. – Stulpų bus 71, o keičiami šviestuvai numatyti dviejų tipų – 24 ir 40 vatų. Stulpų aukštis – 5 ir 8 metrai, apskaičiuotas tarp jų atstumas toks, kad vieno šviestuvo šviesa dengtų kito šviestuvo šviesą. Arčiau gatvės bus žemesni, o toliau nuo gatvės – aukštesni, kad didesnį plotą apšviestų.

Pagal projektą suplanuota, kad apšvietimo įrengimo darbai turėtų būti atlikti per mėnesį – iki gruodžio 20 d. Bet ar tai pavyks įgyvendinti, pasak skyriaus vedėjo, priklausys nuo to, ar savivaldybė ras rangovą.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą