fbpx

Skubėjo gimti pirmas šiais metais

Dalintis:

Sausio 5-osios pavakarę Tauragės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriuje į pasaulį atėjo pirmasis šių metų Tauragės krašto naujagimis. Beje, jo gimimo datą medikai buvo apskaičiavę vėlesnę. Berniuko tėtis Deividas Dugnauskas pasidžiaugė, kad sūnus tapo jo gimtadienio dovana – sausio 7-ąją jam sukanka 27-eri.

Mažylis gimė sausio 5-ąją, 17.03 val., svėrė 3220 g, 51 cm ūgio. Jis – pirmas vaikutis pernai susituokusių Mantės ir Deivido Dugnauskų šeimoje. Vardą sūnui sugalvojo tėtis – berniukas bus pavadintas Ado vardu.

 

 

 

 

 

 

– Sūnelis gimė sveikas ir yra labai ramus. Gerai miegojo, – po pirmosios nakties pasidžiaugė vaikučio mama Mantė.

Berniukas miegojo ir nė nekrustelėjo, kai į palatą aplankyti pirmojo metų kūdikio su dovanėlėmis sugužėjo būrys svečių – Tauragės rajono savivaldybės vicemerė Virginija Eičienė, mero patarėja Solveiga Lenktaitienė ir Seimo narė Aušrinė Norkienė. Be gėlių ir simbolinių dovanėlių, šeima iš savivaldybės gavo kvietimą apsipirkti „Gustinoje“ už 100 eurų.

21-erių Mantė „Tauragės kurjeriui“ sakė labai mylinti vaikus ir tikisi, kad susilauks jų daugiau. Moteris dirba „Molupio“ kepykloje vadybos srityje, o Deividas – bendrovėje „Tiko baldai“.

Pora sakė, kad sūnus gimė anksčiau nei medikai buvo numatę, tad nesitikėjo, kad gali būti pirmasis metų kūdikis Tauragėje. Prieš kelerius metus pirmojo metų kūdikio susilaukė šios šeimos draugai.

Pernai pirmoji tauragiškė Tauragės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriuje gimė sausio 1 d. 13.52 val. Skyriuje 2019-aisiais gimdė 222 tauragiškės, iš viso šiame ligoninės skyriuje gimė 406 vaikai, tarp jų – dvi poros dvynių.

Tauragės rajono savivaldybės Bendrojo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistės 2019 metais įregistravo 439 naujagimius.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą