„Spiečius“ kviečia į atvirų durų dieną

Dalintis:

Tauragės bendradarbystės centras „Spiečius“ ryt kviečia į atvirų durų dieną. Apsilankiusieji galės išbandyti šio centro teikiamas paslaugas. Vyks ir praktinių įgūdžių mokymai apie verslo komunikaciją.

Atvirų durų diena bendradarbystės centre „Spiečius“ vyks rytoj, vasario 26-ą, nuo 8 iki 17 valandos.

„Spiečius“ Tauragėje įsikūręs Dariaus ir Girėno gatvėje 22, antrame aukšte, jei paprasčiau – pastate su stikliniu liftu, prie Atgimimo aikštės.

Kas dar nežino – bendradarbystės centre teikiamos „Verslios Lietuvos“ konsultacijos verslo pradžios klausimais, vyksta susitikimai su jaunomis įmonėmis, verslo dirbtuvės, kiti informaciniai ir praktiniai renginiai.

Centre yra įrengtos stacionarios darbo vietos, tereikia atsinešti savo kompiuterį.

– Spiečiuje yra 18 rezidentų, kurie naudojasi visomis „Spiečiaus“ teikiamomis paslaugomis. Rezidentų veiklos labai įvairios – skaitmeninė rinkodara, elektroninė prekyba, grafinio dizaino paslaugos, neformalus švietimas, papuošalų kūryba, grožio ir sveikatinimo paslaugos, – informavo centro atstovė Indrė Gendroliūtė-Gerulienė.

Anot jos, atvirų durų diena skirta visiems, kurie nori susipažinti su veikla ir paslaugomis.

Tądien nuo 10.30 valandos centre vyks praktinių įgūdžių mokymai „Verslo komunikacija. Nuo ko pradėti?“, į kuriuos kviečiami visi norintys sužinoti apie efektyvią verslo komunikaciją.

„Visi žinome, kad viena iš sėkmingo verslo sąlygų – efektyvi komunikacija. Tačiau kas slypi po žodžiais „efektyvi komunikacija“ ir kaip tinkamai komunikuoti, norint tapti matomu, patraukliu bei patikimu prekės ženklu? Ar visada komunikacija kainuoja brangiai? Į šiuos ir kitus klausimus seminaro metu atsakys Karolina Barišauskienė – Lietuvos komunikacijos asociacijos narė, sertifikuota (ICF) koučingo specialistė, ilgametė televizijos laidų redaktorė, prodiuserė, viešųjų ryšių projektų vadovė, šiuo metu konsultuojanti verslo atstovus strateginės komunikacijos klausimais“, – skelbia mokymų rengėjai.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą