Sugrąžins „pradangintą“ autobusų stotelę

Dalintis:

Tauragės savivaldybės Saugaus eismo komisija patenkino Tauragės autobusų parko prašymą ir įpareigojo miesto seniūniją įrengti autobusų stotelės ženklą.

Rekonstruojant Stoties gatvę prieš posūkį į Laisvės gatvę buvo panaikinta autobusų stotelė. Tačiau Tauragės autobusų maršruto Mikrorajonas–Jovarai keleiviai pageidavo, kad ši stotelė būtų sugrąžinta. Anot Tauragės autobusų parko direktoriaus Rimanto Martinavičiaus, buvo surinkta apie 80 gyventojų parašų, kad autobusų sustojimo aikštelė buvusioje vietoje būtų vėl įrengta.

Šių eilučių autorė ne kartą ir pati girdėjo, kaip keleiviai šio maršruto vairuotojų prašė sustoti Stoties gatvės renovacijos metu „pradangintos“ autobusų stotelės vietoje, nes nuo stotelės Vytauto gatvėje iki kitos autobuso sustojimo vietos Laisvės gatvėje atstumas nemažas.

Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininkė Virginija Eičienė informavo, kad komisija, apsvarsčiusi Tauragės autobusų parko prašymą, jam pritarė. Anot V.Eičienės, šioje miesto vietoje yra ir suoliukas, ir šiukšliadėžė. Beliks pastatyti autobusų sustojimo ženklą ir pažeminti bortelius. Ženklą pastatyti įpareigota seniūnija. Miesto seniūnas Žilvinas Majus sakė, kad jau šią savaitę kelio ženklą pastatys.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą