Sunerimo dėl užkratą galinčių platinti medikų

Dalintis:

„Tauragės kurjerį“ pasiekė keletas sunerimusių tauragiškių klausimų ir neoficialios informacijos apie tai, kad Tauragės ligoninėje dėl koronaviruso infekcijos grėsmės izoliuotas ne vienas medikas. Informaciją patikslinti paprašėme Tauragės ligoninės vadovo Liutauro Indriuškos.

Redakcijai pranešta, kad Tauragės ligoninės vieno skyriaus vedėja kovo 10-ąją grįžo iš Egipto, o jau kovo 12 dieną buvo darbe. Esą šią medikę netrukus perspėjo ligoninės vadovas ir išsiuntė ją į saviizoliaciją.

Pranešta ir apie dar vieną ligoninės medikę – pranešėjų teigimu, ji taip pat grįžo iš užsienio valstybės, ėjo į darbą ir susirgo. Tik ligoninės personalas nežino, ar koronavirusu. Medikė šiuo metu nedirba. Ligoninės personalas nerimauja, ar šios medikės neišplatino koronaviruso užkrato.

Atsako ligoninės vadovas Liutauras Indriuška:

„Noriu sumažinti jūsų ir visuomenės nerimą, kartu ir mūsų „pranešėjų“ darbą palengvinti.

Gydytoja (kuri, šaltinių teigimu, grįžusi iš užsienio susirgo, – red.) išėjo atostogų, vėliau bus atleista šalių sutarimu dėl pensinio amžiaus. Ji neigė kelionių versijas, išėjo atostogauti būdama geros sveikatos.

Kita gydytoja (skyriaus vedėja, grįžusi iš Egipto, – red.) grįžo į darbą išbuvusi saviizoliacijos laikotarpį, dabar jau dirba.

Panašiai buvo ir su kita gydytoja, kuri izoliavosi, pasitikrino ir grįžta į darbą. Stebime situaciją, laukiame pranešėjų, tikriname informaciją. Ne viską epidemijos metu galima sukontroliuoti“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą