Suspėjo – Aerodromo katilinė jau turi naują kaminą

Dalintis:

Nugriovus seną plytinį kaminą, kuris jau buvo avarinės būklės, naują kaminą Aerodromo katilinėje sumontuoti tikėtasi dar iki šildymo sezono pradžios. Tauragės šilumos tinklų vadovas džiaugiasi, kad suspėti pavyko.

Liepos pabaigoje Aerodromo katilinėje triukšmingai paskleisdamas dulkių debesį nugriautas senas plytinis avarinis kaminas. Nekasdieniškas reginys pritraukė daugybę žiūrovų, nors kai kurie net prie savo kiemo tvoros baiminosi artintis. Tąkart Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas teigė, kad naujas kaminas šioje katilinėje bus sumontuotas dar iki rudens. Tačiau naujutėlaitis dūmtraukis išdygo tik spalio 12 dieną.

– Pagal gautus komercinius pasiūlymus mūrinio dūmtraukio remontas būtų atsiėjęs apie 94 tūkst. eurų, todėl nuspręsta jį griauti ir statyti naują dūmtraukį. Nugriovimas atsiėjo daugiau nei 12 tūkst. Eur, naujo dūmtraukio sklaidos modeliavimas ir aukštingumo parinkimas 500 Eur, o projektas, gamyba, montavimas, statyba ir pridavimas kainavo kiek daugiau nei 23 tūkst. Eur. Taigi iš viso – daugiau nei 36 tūkst. eurų, – suskaičiavo A.Arcišauskas.

Šildymo sezonas Tauragės rajone pradėtas spalio 14-ąją, tą pačią dieną pradėtas eksploatuoti ir naujasis Aerodromo katilinės kaminas.

– Buvo paruošta mobilioji katilinė, tačiau jos neprireikė. O šildymo sezoną šiemet pradėjome labai sklandžiai, kaip iš natų. Liko tik privatus sektorius – ne visi privačių namų savininkai jau nori centralizuoto šildymo, naudojasi alternatyviais šildymo būdais, – teigė šilumos tinklų direktorius.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą