Šv. Florijono dieną – vaikų vizitai ir iškvietimai

Dalintis:

Šiandien minima šv. Florijono diena – ugniagesių profesinė šventė. Jos metu Tauragės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje lankėsi būrys darželinukų ir moksleivių. Tačiau net ir šventišką dieną ugniagesiams teko atlikti savo pareigą – gauti du iškvietimai.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) vyriausioji specialistė Renata Ambrazevičienė, nuo pat 9 val. ryto tarnyboje vyko atvirų durų diena. Mažieji, lydimi auklėtojų ir mokytojų, lankėsi Tauragės PGT patalpose, matavosi šalmus, iš arti apžiūrėjo ugniagesių-gelbėtojų turimą techniką. Ne vienas drąsiai lipo ir į didžiulį automobilį, kuriuo važiuojama gesinti gaisrų ar gelbėti nelaimėn papuolusių žmonių.

Tokią šventišką dieną budintys ugniagesiai neilgai džiaugėsi sveikinimais ir mažųjų tauragiškių vizitais. Priešpiet sulaukta pirmojo iškvietimo. 11.57 val. pranešta, kad dega Oko miško paklotė. Į labai atokią įvykio vietą nuvykę ugniagesiai išvydo 10 kv. m plote smilkstančią paklotę. Nutiesus specialias gesinimo žarnas gaisras likviduotas 12.42 val.

Vos spėję grįžti į Tauragės PGT kiemą, esantį Respublikos gatvėje, gelbėtojai vėl turėjo skubėti. 13.23 val. jų pagalbos prireikė Juodpetriuose, kur netoli miško liepsnojo sukrautos šakos. R.Ambrazevičienė informavo, kad tokias atliekas galima deginti tik atokiai nuo miesto, prižiūrint ir laikantis saugaus atstumo nuo pastatų, miškų. Specialistai aiškinsis, ar šįkart šakos nebuvo uždegtos pavojingai arti miško.

Šv. Florijono dieną vaikai lankėsi pas ugniagesius. Tauragės PGT nuotrauka

Kol ugniagesiai gelbėtojai dirbo savo darbą, iš anksto vizitui Tauragės PGT užsiregistravusias vaikų grupes priėmė kiti tarnybos specialistai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą