fbpx

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas palieka pareigas

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas nuo šios savaitės atostogauja, o grįžęs iš atostogų dirbs tik savaitę. Po 26-erių metų darbo jis palieka savivaldybės Švietimo ir sporto skyrių.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas valstybės tarnybą tęs kitose pareigose – dirbs Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamente vyriausiuoju specialistu.

– Mano būsimas darbas – įstatymų kūrimas, norminių aktų rengyba. Tai darbas visoje Lietuvoje. Reikės būti ir Vilniuje, ir kitame Lietuvos gale. Kai leis galimybės, dirbsiu nuotoliniu būdu iš namų, – būsimus planus atskleidė E.Šteimantas.

Jo darbo kabineto klausimas dar nesąs aptartas su būsima vadovybe, darbo sąlygos paaiškės pasirašius sutartį su ministerija.

Pasak Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo, darbas ministerijoje laukia sudėtingesnis, jis ir neieškojęs, kur lengviau – tiesiog atėjo metas pokyčiams.

– Stovintys akmenys apkerpėja. Jauni žmonės, kurie šiandien formuoja rajono politiką, nori greitų pokyčių, jiems reikia greito rezultato. Žinodamas, kad švietimo srityje tai labai sunku padaryti, tiesiog negaliu nepasinaudoti atsiradusia galimybe, – sakė pareigas paliekantis Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas.

Egidijus Šteimantas tvirtino, kad išeina pakelta galva. Tauragės rajono pedagogų bendruomenė, jo teigimu, labai stipri.

– Mokyklų tinklas sutvarkytas ir išvystytas, neformalus ugdymas išplėstas iki neįmanomų ribų, nors ir sakoma, kad tobulėjimui ribų nėra. Esame gerokai aukščiau už Lietuvos vidutiniokus. Būtų smagu, kad ateitų žmonės, nusiteikę dirbti dar geriau, – viliasi pareigas paliekantis Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas renkamas konkurso būdu.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą