fbpx

Tarailiuose planuojama pramogų erdvė vaikams

Dalintis:

Tarailių mikrorajone, prie daugiabučių namų, pasitinkant vasarą žadama įrengti modernią vaikų žaidimų aikštelę. Savivaldybė praneša, kad darbai prasidės jau netrukus – sutartis su bendrove iš Kauno pasirašyta, darbai kainuos apie 18 tūkst. eurų.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius, laikinai atliekantis administracijos direktoriaus pareigas, sudarė statybos darbų sutartį su UAB „Ežerėlio vaivorykštė“ iš Kauno. Bendrovė aikštelę įrengs už 17 545 Eur. Sutarties vykdymą kuruoti paskirtas Statybos skyriaus atstovas Justinas Norkaitis. „Ežerėlio vaivorykštė“ įsipareigojo darbus pradėti jau šį mėnesį, o juos užbaigti iki gegužės 28-osios.

Vaikų žaidimų aikštelė suplanuota Tarailių mikrorajono Tarailių gatvėje. Numatytoje vietoje  bus sumontuos 3 metrų ilgio dvivietės balansinės sūpynės, spyruokliukas, 1,6 m diametro karuselė su vairu ir kompleksinis žaidimų įrenginys (7 m pločio, 4,2 m ilgio, 3,5 aukščio) su bokšteliu, laiptukais ir čiuožykla, kabančiu tiltu, alpinistų sienele ir viengubomis sūpynėmis. 100 kv. m aikštelės danga bus guminė.

Garantinis žaidimų įrenginių terminas – 5 metai, o apsaugai nuo korozijos poveikio suteikiama 10 metų garantija. Kai statybininkai įrengs aikštelę, jos saugumą patikrins ir įvertins specialios kontrolės įstaigos, o gavus jų leidimą – kokybės sertifikatą, aikštelė bus pradėta eksploatuoti. Skelbiama, kad žaidimų aikštelė Tarailiuose bus identiška pernai įrengtai Tauragės mieste, Aerodromo gatvėje, prie daugiabučių namų.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą