fbpx

Tauragė Amerikos ambasadoriui priminė mažą JAV miestelį

Dalintis:

Šiandien Tauragėje viešėjo Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorius Lietuvoje Robert S.Gilchrist. Trumpos viešnagės metu diplomatas bendravo su tauragiškiais, apžiūrėjo miesto bažnyčias.

Trumpo vizito Tauragėje metu JAV ambasadorius Robert S.Gilchrist picerijoje „Starpizza“ susitiko su „English for adults“ klubo nariais. Grupė suaugusiųjų JAV ambasados ir LAKMA projekto dėka jau dvejus metus mokosi anglų kalbos, o šįkart teko išskirtinė proga prie kavos puodelio pakalbėti su ambasadoriumi.

Tauragiškiai domėjosi ambasadoriaus gyvenimu Lietuvoje, jo ragautais lietuviškais patiekalais. Robert S.Gilchrist susirinkusiųjų nuostabai patikino labai mėgstantis keptą duoną ir šaltibarščius, o picos kilmės vieta laiko Ameriką, ne Italiją. Ambasadoriaus tvirtinimu, labai stora Čikagos pica neprilygsta jokiai kitai picai.

– Visai neseniai lankiausi Rusnėje, plaukiau laivu į Nidą. Ten labai gražu, o kai kurios pelkėtos, žolėmis apaugusios vietos man priminė Floridą, kur gausu paukščių ir laukinės gyvūnijos. Taip pat lankiausi Klaipėdoje, Palangoje, keliskart buvau Kaune. Jo pastatai man primena Majamį, – įspūdžiais dalijosi ambasadorius, pasiteiraudamas, ką tauragiškiai rekomenduotų pamatyti Lietuvoje.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Po šio susitikimo Robert S.Gilchrist rado kelias minutes ir „Tauragės kurjeriui“. Ambasadorius pasakojo lankęsis „Bangos“ viešbutyje ant Jūros upės kranto ir spėjęs mieste apžiūrėti dvi – katalikų ir liuteronų bažnyčias. Jo teigimu, Tauragė, kaip ir Kaunas, jam šiek tiek primena jo gimtąjį miestelį.

­­– Susipažinau su anglų kalbos besimokančiais žmonėmis. Kai kurie jų mokosi dar tik metus, bet kalbėjosi su manimi, aš juos kuo puikiausiai supratau. Esu sužavėtas! – kalbėjo Robert S.Gilchrist. – Tauragėje esu nuo vakar, nakvojau viešbutyje ant upės kranto. Spėjau šiek tiek pasivaikščioti, apsilankiau bažnyčiose. Man šis miestas primena mano gimtąjį miestelį Floridoje. Jame irgi apie 20 tūkst. gyventojų. Tai puiki vieta šeimoms, sekmadienį čia gana ramu. Man tai labai artima, – sakė ambasadorius.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą