Tauragė šiandien baigia šildymo sezoną

Dalintis:

Vakar paskelbtas Tauragės rajono mero potvarkis, kuriuo nuspręsta, kad gegužės 1-ąją baigiamas šildymo sezonas Tauragės rajone.

Pranešime skelbiama ir tai, kad centralizuotai tiekiamas šildymas bus visiškai sustabdytas iki gegužės 5 dienos.

Kasmet šildymo sezonas baigiamas stebint oro prognozes ir atsižvelgiant į paros vidutinę oro temperatūrą. Šis šildymo sezonas buvo pradėtas spalio 1 dieną, o savivaldybės paskelbtais duomenimis, vidutinė šilumos kaina siekė 6,69 ct/kWh be PVM.

Pernai šildymo sezonas truko ilgiau – šiluma pradėta stabdyti gegužės 15, o 2024-aisiais – balandžio 29 d.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą