Tauragėje – du nauji autobusų maršrutai

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės taryba pritarė siūlymui ir įvedė du naujus miesto autobusų maršrutus. Planuojama, kad gyventojai jais naudotis galės nuo Naujųjų metų. Autobusai važiuos iš Žalgirių mikrorajono į Beržę. Per metus šių maršrutų išlaikymas savivaldybei atsieis per 100 tūkst. eurų.

3-iuoju numeriu pažymėtas autobusas važiuos maršrutu Mikrorajonas–Norkaičiai–Beržė, o 4-uoju numeriu pažymėtas – Mikrorajonas–Bernotiškės g.–Beržė. Pasak Tauragės autobusų parko direktoriaus Rimanto Martinavičiaus, abu autobusai važiuos tuo pačiu maršrutu, tik 3-iuoju numeriu pažymėtas pirmiausia užsuks į Norkaičius, o „ketvirtukas“ – į Beržę.

– Gyventojai tokio maršruto pageidavo jau seniai. Labai norime, kad po Naujųjų jau pradėtume važiuoti. Bet laukiame dar dviejų naujų elektrobusų, savivaldybė turi pasirūpinti infrastruktūra ir įrengti autobusų stoteles. Tikslios autobusų stotelių įrengimo kainos įvardyti negaliu, bet tai tikrai nekainuos daug. Kiek žinau, stovai jau nupirkti, vietos aptartos. Iš pradžių gal nebus stotelėms pritaikytų nuovažų, bet eismo saugumui tai netrukdys, – mano Tauragės autobusų parko direktorius R.Martinavičius.

Naujiems maršrutams reikės įrengti per 30 stotelių. Direktoriaus skaičiavimu, per metus 3 ir 4 maršrutų autobusai nuvažiuos 120 tūkst. kilometrų. Vieno nuvažiuoto kilometro kaina – 0,95 euro.

– Esame sudarę planą ir pagal jį iki 2025-ųjų mieste turėtų atsirasti dar du nauji autobusų maršrutai. Turime užtikrinti susisiekimą su Pramonės ir Jovarų rajonais. Atsiras ne tik naujų maršrutų, bet ir naujų autobusų. Miesto autobusai labai paklausūs, ypač rytais. Kartais tenka leisti net po du autobusus iš eilės į Taurus. Tėvai palydi vaikus iki stotelės, įsodina į autobusą ir jie savarankiškai pasiekia ugdymo įstaigas, – pastebėjo R.Martinavičius.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą