Tauragėje ir Skaudvilėje pirmą kartą nusidrieks eglučių alėjos

Dalintis:

Nuo gruodžio 4-osios niūrius vakarus Tauragėje ir Skaudvilėje praskaidrins kalėdinių eglučių alėjos. Šią idėją įgyvendina Tauragės kultūros centras ir skaudviliškiai.

Tauragės kultūros centro iniciatyva eglučių alėja nusidrieks nuo ir vėl nušvisiančio ąžuolo J.V.Kalvano parke iki Švč. Trejybės bažnyčios, šalia kurios skvere bus įkurdinta prakartėlė. Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus patikslino, kad 60 eglučių atsiėjo 900 eurų, o jas papuoš vienodos girliandos, kainavusios 1140 eurų.

Šiandien baigiasi elektroninės registracijos laikas, įmonės ir įstaigos galėjo pasirinkti papuošti kurią nors eglutę Bažnyčių g. Kuri eglutė kuriai įstaigai atiteks, bus išrinkta viešai transliuojamų burtų keliu lapkričio 25 dieną, 15 val., Tauragės kultūros centro feisbuko puslapyje.

Eglučių alėja pasipuošti nusprendė ir Skaudvilė. Bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ vadovas Vidas Bičkus sakė, kad ši idėja kilo dar pavasarį, dėliojant Skaudvilės, mažosios kultūros sostinės, renginius.

„Būriuotis ir švęsti kartu šiemet negalime. Bet galime pasidalinti savo širdžių šviesa sukurdami šventinių eglučių miestelį Skaudvilės centre“, – savo feisbuko profilyje teigia V.Bičkus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą