Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmuose darbą pradeda teisėja Monika Vyšniauskienė

Dalintis:

Trečiadienį Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl šešių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. Prezidento dekretu Nr. 1K-1473 „Dėl apylinkių teismų teisėjų skyrimo“ Monika Vyšniauskienė paskirta Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmų teisėja.

Monika Vyšniauskienė gimė 1984 m. 2009 m. įgijo teisinį išsilavinimą įgijo Mykolo Romerio universitete. Ji turi 16 metų teisinio darbo patirties. Nuo 2008 m. dirbo antstolio kontoroje teisininke, vėliau – antstolio padėjėja. 2012 m. pradėjo dirbti Šilalės rajono apylinkės teisme (nuo 2018 m. Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmai) teisėjo padėjėja iki paskyrimo teisėja. Monika Vyšniauskienė bylas nagrinės Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmuose.

„Kiekvienam iš Jūsų teks didelė garbė – ir dar didesnė atsakomybė – teisingumą vykdyti Lietuvos Respublikos vardu. Eidami teisėjo pareigas, susidursite su nepaprastai sudėtingais iššūkiais. Nagrinėdami bylas, turėsite ne tik taikyti teisės normas, bet ir nešališkai spręsti žmonių likimus. Nuo šios akimirkos privalote atminti, kad konstitucinė vertybė – priimti teisme ne bet kokį, o būtent teisingą sprendimą“, – sveikindamas prisiekusius teisėjus sakė šalies vadovas.

Tauragės apylinkės teismo inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. klaninė sistema nepajudinama on

    Valdžios institucijos ir jų pareigūnai, teisėjai, prokurorai susidorodami su piliečiais ir įteisindami susidorojimus jiems reikiamais atvejai veikia kaip organizuoti nusikaltėliai, nusikalstamas susivienijimas. Marijos žemėje nepriklausomoje nepriklausomoje Lietuvoje teisingumui ir Žmogaus teisėms ir toliau nėra vietos, kam vaidinti priesaikas, Konstitucijos minėjimus, kurių nesilaikoma kaip ir Stalino laikais.

Palikite komentarą