fbpx

Tauragės „Caritas“ savanorės maloniai stebina: paruošė dovanas mamoms

Dalintis:

Socialiniame tinkle Facebook Tauragės „Caritas“ puslapyje paskelbta naujiena apie siūlomas savanorių pasiūtas prijuostes. Tai gali tapti puikia dovana mamai, o „Caritas“ bendruomenei – parama vykdant įvairias veiklas.

„Savanorystė vyresniame amžiuje – galimybė padaryti gyvenimą gražesnį ne tik sau, bet ir aplink esantiems. <…> Kviečiame dovanoti savo mamai prijuostes, kurias su meile gamino „Caritas“ savanorės-senjorės“, – raginami feisbuko naudotojai.

Tauragės „Caritas“ vadovė Vitalija Šlepavičienė pasakojo, kad bažnyčioje nuolat skelbiama informacija apie galimybę savanoriauti „Caritas“ organizacijoje. Tokiu būdu prisijungė keturios senjorės.

– Turime siuvančią savanorę, tad nutarėme siūti prijuostas – kad būtų prasmė ir nauda. Kol kas siūlome jas kaip dovaną Mamos dienos proga. Tačiau tikimės, kad tai gali būti ir tęstinis dalykas, mūsų organizacijos palaikymas, ­– kalbėjo V.Šlepavičienė.

Tauragės „Caritas“ nuotrauka

Anot „Caritas“ vadovės, prijuostės savikaina – 10 eurų, o jei žmogus sutinka mokėti daugiau, tai tampa auka organizacijos veiklos tęstinumui užtikrinti. V.Šlepavičienė džiūgauja, kad pirmosios 10 pasiūtų prijuosčių jau parduotos, o savanorės nesėdi rankų sudėjusios – ruošiamas 10-ties prijuosčių užsakymas.

– Šiuo metu darbuojasi keturios savanorės-senjorės. Tačiau mielai priimtume ir daugiau norinčių prisijungti. Tad jei tik moka elgtis su adata ir siūlu, mielai prašom, – kvietė pašnekovė.

Savanorių kruopščiai pasiūtas prijuostes įsigyti galima paskambinus Tauragės „Caritas“ savanorei Sandrai tel. 8 699 26 008.

Tauragės „Caritas“ nuotrauka

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą