Tauragės garbės piliečio vadovaujamą įmonę į 2020-uosius veda išskirtiniai darbai

Dalintis:

Turbūt Lietuvoje nėra kito direktoriaus, kuris toje pačioje įmonėje būtų dirbęs ir jai vadovavęs daugiau nei 50 metų. Tauragės garbės pilietis, verslininkas Jonas Bakšas šių metų liepą pasitiks garbingą jubiliejų – jam sukaks 85-eri. Tačiau palikti pareigų Skaudvilės įmonėje „Ryšininkas“ J.Bakšas neketina, sako nelabai turįs kam. Be to, 2020-ieji „Ryšininkui“ bus ypač atsakingi: laukia daugybė itin svarbių užsakymų. Palydėti senųjų metų „Ryšininko“ kolektyvas į Skaudvilę pakvietė „Tauragės kurjerio“ žurnalistus.   

„Ryšininkas“ – ypatinga įmonė. Vienintelė tokia Lietuvoje – gamina gelžbetonio gaminius ryšininkams, energetikams, kelininkams. Dirba su tokiais užsakovais, kaip Tarptautinis Vilniaus oro uostas, kitais strateginiais Lietuvos ir užsienio investuotojais. Šiuo metu „Ryšininke“ pluša tik 13 darbuotojų, vidutinis atlyginimas įmonėje – gerokai per 1000 Eur.

Įmonės vadovas Jonas Bakšas nei savo, nei „Ryšininko“ laimėjimais ir sėkme labai nesididžiuoja. Tiesa, pasidžiaugia, kad ši Skaudvilės įmonė – vienintelė tokias paslaugas teikianti Lietuvoje, kad „Ryšininke“ dirbantys skaudviliškiai labai stengiasi, kartais net neskaičiuodami darbo valandų.

J.Bakšas, sveikindamas savo kolektyvą su Naujaisiais metais, patikino, kad 2020-aisiais 1000 Eur „į rankas“ atlyginimas „Ryšininke“ bus ne riba, o geriausiems darbuotojams bus išmokėtos ne tik vadinamosios „ketvirtinės“ premijos, bet ir išpirkti 10 dienų sveikatinimo kelialapiai kurioje nors Druskininkų sanatorijoje. Tokių darbo sąlygų skaudviliškiams gali pavydėti ne tik Tauragės, bet ir didmiesčių darbuotojai. Net sunku patikėti, kad nedideliame miestelyje toks požiūris į paprastus sunkiai dirbančius žmones apskritai egzistuoja. J.Bakšas neslepia – jis per gyvenimą užsidirbo nemenką pensiją, gauna gerą (jis pats sako – kaip Seimo nario) atlyginimą, nieko jam pačiam daugiau ir nereikia.

– Man svarbu, kad žmonėms, „Ryšininke“ dirbantiems, gerai būtų, kad jie norėtų čia dirbti, kad tikslą matytų, žinotų, jog užsidirbs. Žinoma, reikalaujame kokybės, pastangų. Tokių, kurie nesistengia, išgėrinėja, nelaikome. Kvalifikuotų darbuotojų mums rasti nelengva, todėl jų ieškome bendradarbiaudami su įvairiomis Lietuvos mokymo įstaigomis, – sako įmonės vadovas.

Naujųjų metų proga J.Bakšas savo kolektyvui įteikė ne tik saldžių dovanų, kalėdines premijas, bet ir užsakė „Tauragės kurjerio“ laikraščio prenumeratą. Savo ruožtu redakcijos kolektyvas sveikina „Ryšininko“ darbuotojus su Naujaisiais metais, linki ištvermės, verslo sėkmės ir, žinoma, puikios sveikatos.

     

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą