Tauragės šilumos tinklų direktorius įvertintas Garbės ženklu

Dalintis:

Lietuvos energetikų dienos proga Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas apdovanotas Šilumos energetiko Garbės ženklu. Skirti A.Arcišauskui šį vieną aukščiausių energetikos srities apdovanojimą nusprendė Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos taryba, įvertinusi indėlį plėtojant energetikos ūkį.

Tradiciškai iškilmingai paminėti Energetikų dieną šio sektoriaus darbuotojai vykdavo į Vilnių, šiemet dėl pandemijos ji organizuota nuotoliniu būdu.

– Kasmet būdavo nominuojami bendrovės darbuotojai, šiemet įvertino vadovą. Tauragės šilumos tinkluose dirbu 10 metų: 3 metus buvau laikinuoju direktoriumi, bendrovei vadovauju metus, nuo pandemijos pradžios, – sakė Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas. – Atkakliai dirbdami ir nesiblaškydami per dešimtmetį pasiekėme puikių rezultatų. Tai kompleksiniai komandos darbai, negaliu ko nors išskirti, nes svarbus ir varžto nupirkimas, ir jo įsukimas, svarbus ir katilų įdiegimas, vykdomos renovacijos, darbo imlumas. Visa tai buvo pastebėta ir įvertinta.

Anksčiau, kaip ir keletas kitų bendrovės Tauragės šilumos tinklai darbuotojų, A.Arcišauskas Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos buvo apdovanotas specialiu pažymėjimu, jam buvo įteikta energetikos ministro padėka.

– Šilumos tiekėjų asociacija vertina bendrą indėlį į energetikos sektorių, pagrindinis akcentas – energetikos ūkis. Kitą mėnesį išeinu mokslo atostogų – siekiu magistro laipsnio, būsiu energetikos šilumai ekspertas. Vytauto Didžiojo universitete esu baigęs branduolinio atomo energetiką, – paprašytas trumpai papasakoti apie savo profesiją, sakė A.Arcišauskas. – Šiuo metu stabdome šildymą, reikia viską surikiuoti iš vienos pusės į kitą, vasara trumpa, todėl jau dabar reikia ruoštis naujam šildymo sezonui.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą