„Tauragės vandenų“ vadovas išeina į pensiją

Dalintis:

Dešimtmetį „Tauragės vandenims“ vadovavęs Eduardas Anulis pranešė išeinantis į pensiją. Dabartinis vadovas tikisi, kad pamainą pavyks surasti per artimiausius mėnesius ir jau gegužę jis galės ramiai ilsėtis. Įmonė jau paskelbė vadovo atrankos konkursą.

2017 metais Seimas priėmė Valstybės ir savivaldybių įmonių įstatymo pataisas, kuriomis numatoma, kad šių įmonių vadovai pareigas gali eiti ne ilgiau kaip dvi 5 metų kadencijas iš eilės. Vasario 22-ąją sukaks 10 metų, kai įmonei „Tauragės vandenys“ vadovauja tauragiškis Eduardas Anulis.

– Baigiasi kadencija, nors darbo sutartį turiu dar iki metų galo. Man jau 69-eri ir ne laikas galvoti, kaip dirbti toliau. Laikas ilsėtis ir skirti dėmesį sau. Labai tikiuosi, kad konkurse į naujojo vadovo pareigas dalyvaus daug kandidatų, kurie atitiks reikalavimus, turės viziją. Idealu būtų, kad į vadovo postą ateitų žmogus, kuris tikrai išmanytų visą darbą, nereikėtų ilgai jo apmokyti. Suprantu, kad pagelbėti reikės, ir tikiuosi, kad pavyks viską sutvarkyti iki gegužės, – „Tauragės kurjeriui“ sakė savivaldybės kontroliuojamos įmonės vadovas.

Paklaustas, ką veiks baigęs darbus, E.Anulis sako atostogausiąs.

– Visos mano dienos išėjus į pensiją bus kaip atostogos. Kol kas jokių kelionių į užsienį neplanuoju. Pernai buvome suplanavę vykti net į dvi šalis, bet korona sustabdė. Visai gerai atostogauti buvo ir Lietuvoje. Matyt, savo šalyje ilsėsiuosi ir šiemet, – sakė E.Anulis ir pajuokavo, kad į įmonės vadovus jis galėtų bandyti sugrįžti po dešimtmečio, būdamas 80 metų.

Paprašytas prisiminti, kokią įmonę rado pradėjęs dirbti, E.Anulis pripažino, kad didžiausią įspūdį paliko ypač geras kolektyvas ir savo darbą išmanantys specialistai.

– Žmonės yra svarbiausia. Jie puikūs. Per tuos dešimt metų užsiauginome ir pamainą naujų, jaunų specialistų. Tikrai nebaisu perduoti įmonę į naujas rankas. Žinau, kad specialistai išmano tai, ką daro. O išeidamas paliksiu daug ypač svarbių ir jau pradėtų projektų, kuriuos bus privalu tęsti. Tai ir valymo įrenginių plėtra, ir vandentiekio plėtra į kaimus. Reikalavimai didėja, ateinančiam žmogui tikrai bus ką veikti, – sakė E.Anulis.

Naujam UAB „Tauragės vandenys“ vadovui bus mokama 3077 eurų alga neatskaičius mokesčių ir kasmėnesinis papildomas procentas, kurį 2021 metais patvirtino Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą