fbpx

Tauragiškė: kiek dar motociklininkai trukdys ilsėtis?

Dalintis:

Burzgiantys motociklai ir motoroleriai erzina tauragiškius – vėlyvais vakarais lakstantis jaunimas trukdo miegoti. Žmonės klausia, negi negali pareigūnai dažniau miesto gatvėse patruliuoti ir užtikrinti gyventojų ramybę?

Šiltuoju metų laiku motociklas ar motoroleris – labai patogu, ypač, jei vairuotojas dar nepilnametis. Tuomet tai vienintelė motorinė transporto priemonė, kurią galima vairuoti. Tačiau tauragiškiams tokie važinėtojai kelia nemažų nepatogumų. Atostogaujantys moksleiviai garsiai burzgiančiais motoroleriais zuja miesto gatvėmis pirmyn atgal nepaisydami vėlyvo meto, o tauragiškiams belieka skųstis keliamu triukšmu.

– Policija naktį nebudi. Aš pašvenčiau vieną naktį ir budėjau prie lango. Policija nepravažiavo nė sykio. O motociklininkų praūžė labai daug, tai nė nesuskaičiavau. Parvažiuoja nuo Tauragės dvaro pusės ir suka į Vasario 16-osios gatvę. Tevažiuoja jie kaip nori, bet triukšmo naktį kad nebūtų. Jų judėjimas prasideda 21 val. ir aprimsta apie 2 val. nakties. Ar negali policijos pareigūnai pabudėti vakarais iki 2 val.? Juk skundžiuosi ne aš viena, – guodėsi tauragiškė.

Moteris tvirtino kartą sulaukusi pareigūnų atsako, kad prie kiekvieno medžio po patrulį nepastatys. Tačiau tauragiškė sako, kad to ir nereikia. Anot „Tauragės kurjerio“ skaitytojos, užtektų, kad bent keliskart pareigūnai pabudėtų „karštuosiuose taškuose“.

Moters skundą perdavėme Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui (AVPK).

– Informacija perduota Tauragės AVPK atsakingiems padaliniams, vykdantiems eismo saugumo kontrolę ir patruliavimą. Šių transporto priemonių vairuotojų kontrolė bus sustiprinta. Tauragės AVPK yra anksčiau gavusi tokių nusiskundimų, todėl buvo sustiprintas patruliavimas problematiškose vietose. Gyventojai gali aktyviai pranešti apie galimus pažeidėjus Bendrojo pagalbos centro telefonu 112 iškart, kai pastebi pažeidimą, – informavo Tauragės AVPK Valdymo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Gitana Pumputienė.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą