fbpx

Tauragiškiai mini Laisvės gynėjų dieną (papildyta)

Dalintis:

Šiandien, minint Laisvės gynėjų dieną, tauragiškiai susibūrė prie Jūros upės krantinės. Iškilmingos ceremonijos metu iškelta istorinė Lietuvos vėliava, o jai pasibaigus trispalvėmis nešini tauragiškiai susikibo rankomis.

Prie Jūros upės krantinės įrengtas 24 m aukščio metalinis stiebas nebe tuščias. Iškilmingos ceremonijos metu, nuaidėjus Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko, Seimo narių Aušrinės Norkienės ir Romualdo Vaitkaus, religinių bendruomenių atstovų ir svečių kalboms, suskambo „Tautiška giesmė“. Iškilmingai pakelta didžiulė Lietuvos istorinė vėliava, pasitiksianti ir išlydėsianti kiekvieną pravažiuojantį.

Vos nuaidėjus Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono šūvių salvėms, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Dariaus ir Girėno gatvėje sustabdė eismą. Daugybė tauragiškių vieningai susikibo už rankų ir laikydami trispalves įprasmino Sausio 13-osios kovas.

Vakare, 18 val., Bažnyčių ir Stoties gatvių sankryžoje sustabdytas eismas. Po mišių visų susirinkusiųjų laukė 14 atminimo laužų, kuriuos įžiebė Šaulių sąjungos narių nešami fakelai. Taip siekta atminti ir pagerbti kovojusius už Lietuvos laisvę, prisiminti žuvusius lemtingą Sausio 13-ąją. Tauragiškiai buvo kviečiami ne tik klausytis Vytauto V.Landsbergio atliekamų dainų, bet ir pabendrauti prie arbatos puodelio. Karštu gėrimu vaišino Tauragės Caritas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą