fbpx

Tauragiškiai pasipiktinę: kapinėse siaučia vagys

Dalintis:

Artėjant pavasariui dažnas vyksta aplankyti artimųjų kapaviečių, jas aptvarkyti, uždegti žvakę. Neseniai socialiniuose tinkluose pasirodė tauragiškių diskusija apie kapinėse dingstančias gėles ir kitas puošmenas. Nepaisant pasitaikančių vagysčių, policijos pareigūnai teigia pernai sulaukę tik vieno pranešimo.

„Noriu įspėti, jog senosiose kapinėse siaučia vagys. Na, tikrai yra labai liūdna ir skaudu, kai ateini aplankyti artimo žmogaus ir nerandi padėtų gėlių, krepšelių (pirmą kartą nunešė orchidėjas, tik vazonas buvo prišalęs, tai visko neišėjo paimti). Jokios sąžinės nelikę“, – rašė feisbuke Sandra pasivadinusi socialinio tinklo vartotoja.

Po moters skundu pasipylė komentarai, kuriuose daugelis piktinasi pasigendantys paliktų kapaviečių puošmenų.

„Visoje Lietuvoje atsiranda vagių, kurie vagia nuo kapų. Esu kuriantis žmogus, todėl ir ant savo artimųjų kapų pagaminau puokštę su orchidėjomis. Po mėnesio atvykome ir neradome. Vagys privatizavo“, – rašė Rasutė.

Gražina tikino jau kitą dieną po sodinimo radusi išrautas gėles. Jai antrino Rasa, kuri taip pat ankstesniais metais esą rado išrautas ir aplink išmėtytas našlaites.

„Šalia ant kito kapo žydėjo tulpės. Ir tos užkliuvo – žiedai nuplėšti ir numesti. Ir taip visa eilė kapų, sudarkytomis gėlėmis“, – dėstė moteris.

Platesnio komentaro Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai šiuo klausimu nepateikė. Vis dėlto, pranešimų apie tokius vandalizmo atvejus nėra gaunama daug.

„Paskutinį kartą į policiją dėl apvogtų kapaviečių buvo kreiptasi praeitų metų vasarą. Šis atvejis buvo vienintelis per 2020 metus“, – teigė Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė.

Policijos pareigūnai ir anksčiau žurnalistams yra patvirtinę, kad pranešimai apie vagystes iš kapinių yra itin reti. O ir pernai buvusi vagystė buvo ne eilinė – pavogti Pagėgių savivaldybės ribose esančių kapinaičių senų metalinių kryžių fragmentai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą