Tauragiškiai piktinasi: jaučiasi valdžios neišgirsti

Dalintis:

Prie Tauragės daugiabučių montuojamos dviračių saugyklos ir toliau kelia kai kurių tauragiškių pasipiktinimą. M.Mažvydo gatvės gyventojai stebisi, kodėl valdžia ėmėsi tokių prabangių statinių, ignoruodami ankstesnius gyventojų prašymus įrengti padorią automobilių stovėjimo aikštelę.

Dviračių saugyklų įrengimo projektas jau seniai pristatytas Tauragės gyventojams, šie įrenginiai vienas po kito dygsta numatytose miesto vietose. Tačiau kai kuriuos gyventojus stebina valdžios požiūris – kodėl leidžiami pinigai dviračių saugykloms, kai gyventojai ne vienerius metus prašo tvarkingos automobilių stovėjimo aikštelės?

„Labai noriu parodyti, koks yra neūkiškumas, dėmesio nekreipimas į žmonėms rūpimus klausimus. Pastatė prie namo kažkokias būdas, išleido, aišku, už jas begalinius pinigus, o kad žmonės kiek metų prašo sutvarkyti aikštelę prie namo (M.Mažvydo g. 49A), nes čia po lietaus gali su valtimi plaukti, jokios reakcijos iš valdžios. Šalia yra tuščias žemės sklypas (čia kažkada sudegė namas), galima būtų nupirkti ir padaryti normalią automobilių stovėjimo aikštelę, o ne statyti kažkokias būdas dviračiams“, – „Tauragės kurjeriui“ rašo tauragiškė Jolanta.

Susisiekus su M.Mažvydo gatvės gyventoja, ji pasakojo, kad dėl šios automobilių stovėjimo aikštelės jau buvo kreiptasi į valdininkus. Net surinkti gyventojų parašai.

– Seniai tas buvo, dar Virginijus Žilius buvo seniūnu, meru buvo Sigitas Mičiulis. Tačiau vis tiek stato būdas dviračiams, kurių visai nereikia, – piktinosi pašnekovė. – Jei lyja, aikštelėje didžiausia bala. Jei nelyja – košė. Statom mašinas aplink. Anksčiau statėm ant bortelių, tai pradėjo policija baudas rašyti. 2013 metais nudegė šalia stovėjęs namas, liko tuščias sklypas. Galėtų nupirkti jį savivaldybė, įrengti normalią aikštelę. Važinėjo Mičiulis su Kaminsku per butus, kai balsų reikėjo.

Tauragiškė tvirtina kalbėjusi su kaimynais. Šie jai pasakę, kad dviračių į saugyklas statyti nė neketina, nes nepasitiki jų saugumu, visi užvis labiausiai laukia automobilių aikštelės sutvarkymo.

Tauragės rajono mero patarėja Šarūnė Stasytienė patvirtino, kad gyventojų prašymas dėl automobilių aikštelės įrengimo gautas dar 2019 metais. Tačiau gretimo sklypo nuspręsta nepirkti.

– Tauragės rajono savivaldybės taryba svarstė galimybę išpirkti sklypą, bet įvertinus situaciją ir tai, kad rekonstravus aikštelę vietų kiekis gali būti didinamas iš turimo ploto – 2019 m. balandžio 16 d. sprendimu Nr. 1-156 nuspręsta sklypo nepirkti. Buvo nutarta šią automobilių stovėjimo aikštelę įtraukti į tvarkomų aikštelių sąrašą. Pagal Tauragės rajono savivaldybės tarybos patvirtintą eiliškumo sąrašą automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių gyvenamųjų namų M.Mažvydo g. 47, 49 ir 49A yra aštuntoje vietoje. Eiliškumas eina pirmyn ir šiuo klausimu dirbama intensyviai, todėl galime patikinti, kad atėjus eiliškumui ši teritorija bus atnaujinta, – užtikrino Š.Stasytienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą