Tauragiškiai piktinasi: kodėl asfaltą pila į balas?

Dalintis:

Lietingą dieną Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvės daugiabučių kieme, asfaltuojamas įvažiavimas papiktino vietos gyventojus. Į socialinį tinklą „Facebook“ žmonės kėlė vaizdo įrašus ir rašė žurnalistams: pažiūrėkite, kaip asfaltas klojamas tiesiai į balas. Įmonės, tvarkančios miesto gatvių duobes, atstovas neslepia: užklupus lietui, jie priversti rizikuoti.

„Juokas per ašaras asfaltuoti kiemą, kai lauke lyja ir tokios pelkės. Man pačiam yra tekę dirbti tokį darbą, atlikti galima, tačiau po kelių mėnesių ar žiemos viską reikės daryti iš naujo“, – „Tauragės kurjeriui“ pranešė tauragiškis.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus informavo, kad šiuos darbus pagal sutartį atlieka UAB „Dunokai“. Atlikti darbai dar nepriimti.

– Nuvažiuosim ir apžiūrėsim, kaip ten atlikta, – patikino seniūnas ir papildė, kad pastaruoju metu gyventojų prašymu duobės užtaisytos keliuose miesto kiemuose, taip pat Tarailiuose.

Redakcijai atsiųsto vaizdo įrašo „Stop“ kadras – žmogus užfiksavo, kaip asfaltas pilamas lyjant

Pasak „Dunokų“ direktorės pavaduotojo Stanislovo Štangvalto, Dariaus ir Girėno gatvėje buvo atliekami duobių lopymo darbai, o norint įrengti vandens surinkimą reiktų kapitalinio remonto. S.Štangvaltas atskleidė kiemo, kuriame vyko darbai, dar neapžiūrėjęs, nes atostogavo, tačiau sutiko pakomentuoti situaciją abstrakčiai:

– Šiandien paryčiais lijo, tad technika dirbti neišvažiavo, o dabar nelyja jau. Būna, kad ryte nelyja, atsivežame asfaltbetonį už kokius 1000 eurų ir pradeda lyti. Ką tada daryti? Išmesti? Asfaltbetonį per kelias valandas reikia sunaudoti. Prieš dedant asfaltą duobės išsausinamos, iššluojamos. Kita vertus, duobių tvarkymo darbams taikoma metų garantija. Jei per metus kažkas atsitiks, sutvarkysime iš įmonės sąnaudų. Ar geriau iškart išmesti 1000 eurų ir visiškai nieko nepadaryti? Arba rudenį išvis reikia nieko nedirbti.

Anot bendrovės atstovo, pasitaiko atvejų, kai per garantinį laikotarpį reikia pertvarkyti tai, ką padarė, tačiau žmonės neretai įmonę kaltina be pagrindo.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą