Tauragiškis verslininkas kviečia dalintis daržo gėrybėmis

Dalintis:

Šilta vasara daugeliui dovanojo puikų daržovių derlių – kas užaugino galybę pomidorų, kažkam gal labiau derėjo agurkai. O daržo gėrybių perteklių pastebėjęs tauragiškis verslininkas paragino pasidalinti.

Tauragėje, prie Prezidento gatvėje veikiančio prekybos centro „Maxima“ įsikūrusios parduotuvės „Bekonas“ įkūrėjas ir vadovas Vilius Stumbra pasiūlė idėją – daržo gėrybių dalybas. Su „Tauragės kurjeriu“ kalbėjęs pašnekovas teigė, jog tokia mintis į galvą atėjo pačiam iš kelių draugų sulaukus siūlymo paimti jų pomidorų perteklių.

– Aš pats mėgstu pomidorus. Ir giminės, ir draugai pastaruoju metu vis sako, kad užaugo daug, ragina skintis. Taip gavosi, kad turėjome daugiau, nei galėjome suvalgyti, – tvirtino V.Stumbra.

Parduotuvės feisbuko paskyroje verslininkas paragino – auginančius daržoves atvežti savo gėrybių perteklių, o neturinčius – pasiimti, ko labiausiai reikia.

„Aišku, nusipirkti gi galima visur dabar, nėra problema, bet gal kartais geriau pataupyti ir pasiimti keletą pas mus už ačiū“, – paragino V.Stumbra ir jau netrukus padėtos dėžės buvo pripildytos pomidorais. Mėsos gaminių parduotuvės feisbuke paskelbta, kad išdalinta per 60 kg pomidorų. Netrukus atgabenta ir apie 100 kg agurkų!

– Vakar agurkų atvežė, kažkas dar cukinijų. Smagu, gal ir Gargžduose reikės ką panašaus padaryti. Pomidorų nebelabai turim. Dar buvo atvežta mažyčių morkų. Su viena moterimi daržoves į mėsą išmainėm, – apie dalinimosi idėjos pasisekimą pasakojo V.Stumbra. – Pradžioje žmonėms gal buvo nedrąsu imti. Bet pardavėjos paragina, tai po truputį ima. Čia nieko blogo pasiimti, kai reikia. Ypač, kai tiek pakilo elektros kainos.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą