fbpx

Trečią kartą skelbiamas sporto arenos statybos konkursas

Dalintis:

Savivaldybė vilties nepraranda – trečią kartą skelbia tarptautinį Tauragės sporto ir pramogų arenos Bernotiškės gatvėje statybų konkursą. Vokų su pasiūlymais atplėšimo data numatyta spalio 17-ąją.

Savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Faustas Sragauskas viliasi, kad šįkart konkursas įvyks, nors prognozuoti to niekas negali. Tai jau ne pirmas savivaldybės skelbiamas statybos darbų konkursas be jokių rezultatų. Niekaip nepavyksta pradėti Tauragės meno mokyklos (buvusios muzikos mokyklos) pastato rekonstrukcijos. Vieno pasiūlymo pastarajam pastatui remontuoti buvo sulaukta, tačiau kaina savivaldybei pasirodė per didelė. O štai pilies remonto darbais iš viso niekas nesidomi. Praėjusią savaitę šio objekto remonto darbų konkursas paskelbtas dar kartą. Jį laimėjęs rangovas įsipareigotų suremontuoti visų trijų pastato aukštų laiptines ir salę.

Kiek įvykus konkursui galėtų kainuoti sporto arenos statybos, nebesvarstoma. Ankstesniajame konkurse buvo nurodyta didžiausia galima projekto kaina 17,5 mln. eurų. Šįkart kaina nenurodoma, tačiau jau dabar aišku, kad gali pasiekti ar net viršyti 20 mln. Eur.

Pirmasis arenos statybos konkursas neįvyko, nes rangovas pasiūlė per didelę numatytą darbų kainą, o antrojo procedūros buvo nutrauktos, prireikus tikslinti sąlygas.

Konkurso sąlygose nurodoma, kad areną rangovas įsipareigos pastatyti per trejus metus. Numatomas pastato aukštis – 20 metrų, plotas – per 8000 kv. m.

– Nė patys nežinom, kodėl konkursai neįvyksta. Nei pretenzijų sulaukiame, nei priekaištų, negauname pasiūlymų, ir viskas, – sakė savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas F.Sragauskas.

Vakar paskelbta, kad jau ketvirtą kartą neįvyko ir planuojamo kino teatro Vytauto gatvėje įrengimo konkursas – savivaldybė nesulaukė nė vieno pasiūlymo.

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą