Turgelio rekonstrukcijai šiemet skirs triskart daugiau nei planavo

Dalintis:

Dariaus ir Girėno gatvėje esančio „Dunokų“ administruojamo turgelio rekonstrukcijos pradžiai Tauragės rajono savivaldybė buvo skyrusi 100 tūkstančių eurų. Trečiadienį nutarta skirti dar 200 tūkst. eurų.

Prie Tauragės meno mokyklos veikianti prekyvietė dirbs iki rugsėjo 30 dienos. Techninis rekonstrukcijos projektas jau baigtas ir paskelbtas konkursas darbams atlikti. Numatyta, kad darbus rangovas galės pradėti ne anksčiau kaip spalio 1-ąją, o pabaiga – ne vėliau kaip 2022-ųjų gegužės 20 diena.

Šių metų biudžete turgelio rekonstrukcijai buvo numatyti 100 tūkst. eurų. Tačiau trečiadienį posėdžiavusi rajono taryba nusprendė perskirstyti biudžetą – pagal naują paskirstymą turgelio rekonstrukcijai skirta triskart daugiau. Iš viso 300 tūkst. eurų.

– Planuojamas kompleksinis sutvarkymas, tai yra bus tvarkoma prekyvietės Tauragėje, Spaustuvės g. 1, aikštė ir teritorija tarp Vytauto g. 76B ir Dariaus ir Girėno g. 11A. Įsisavinant 300 tūkst. eurų planuojama, kad aikštelėje ir prekyvietėje bus atlikti paruošiamieji ir žemės, paviršinio vandens (lietaus) šalinimo tinklų tvarkymo, apšvietimo, dangos konstrukcijų įrengimo darbai. Projektas bus tęsiamas ir 2022 metais. Bendra kompleksinio turgelio (prekyvietės ir aikštelės) sutvarkymo darbų vertė bus aiški įvykdžius pirkimo procedūras, – teigė Tauragės rajono savivaldybės Finansų skyriaus vedėjas Ignas Kymantas.

Kaip informavo Finansų skyriaus vedėjas, papildomas lėšas skirti šios vietos rekonstrukcijai numatyta atsižvelgus į pasikeitusius savivaldybių biudžetų finansinius rodiklius: padidėjo prognozuojamas gyventojų pajamų mokesčio surinkimas.

Kiek iš viso gali atsieiti prekyvietės rekonstrukcija, dar neaišku. Galutinė kaina turėtų paaiškėti pasibaigus konkursui. Pasiūlymų savivaldybė laukia iki antradienio (rugpjūčio 3 dienos).

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą